افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی ۳.۸Reviewed by abarghoei on Nov 9Rating: ۵.۰افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی ۳.۸بهترین افزونه برای چند زبانه کردن سایت وردپرسی افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی هست تا بتوانید سایت وردپرسی خود را همزمان به چندین زمان دنیا نشان دهی

افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی

افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی

افزونه WPML فارسی وردپرس بهترین گزینه برای چندزبانه کردن سایت وردپرسی می باشد و با آن به راحتی میتوانید تمام بخش های سایتتان را ترجمه کنید و تا ۴۰ زبان مختلف دنیا را در سایتتان داشته باشید و با افزونه wpml یک سایت بین المللی بسازید و گستره مشتریان خود را از ایران به جهان گسترش دهید به همین راحتی.

افزونه چندزبانه وردپرس WordPress Multi Language

ساخت یک سایت وردپرسی چند زبانه این روز ها باب شده. شما با افزونه WPML می توانید یک سایت با چند زبان مختلف ایجاد کنید ، تنها با نصب یک وردپرس!  افزونه WPML می تواند ۴۰ نوع زبان مختلف دنیا را پشتیبانی می کند. شما با این افزونه می توانید مطلب سایت خود را به ۴۰ زبان مختلف در همان وردپرس و همان دامنه قرار دهید. کاربر با کلیک روی هر زبان و انتخاب آن ، می تواند آن صفحه را با زبان انتخاب خود ببیند. اخرین آپدیت این افزونه است و با این افزونه شما می توانید یک سایت پر بازدید داشته باشید. این افزونه برای ساخت یک وبسایت چند زبانه در دنیا حرف اول را می زند . تنها فیسبوک نیست که بتوان از آن مشتری خارجی پیدا کرد شما با این افزونه می توانید مشتری خارجی پیدا کنید و از طریق همان مطلب خارجی کسب در آمد کنید 🙂

افزونه WPML یک مترجم عالی متن است که شما می توانید این افزونه را خریداری کنید و در سایت خود نصب کرده و از آن استفاده لازم را ببرید. این افزونه با تمام قالب ها حرفه ای وردپرس سازگاری کامل دارد.

افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی

افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی

WPML اجازه می دهد تا شما به راحتی برای ساخت و اجرای سایت های تجارت الکترونیک چند زبانه با WooCommerce لذت ببرید . از پشتیبانی کامل برای محصولات ساده و متغیر، محصولات مرتبط، فروش و تبلیغات و هر چیز دیگری که WooCommerce ارائه می دهد استفاده کنید.

آیا پلاگین چند زبانه کردن وردپرس ، به صورت خودکار متن ها را ترجمه میکند؟
جواب. خیر. پلاگین هایی که به صورت خودکار سایت را ترجمه میکنند از مترجم گوگل استفاده میکنند و ترجمه ها به صورت دست و پا شکسته میباشد. ولی در پلاگین چند زبانه کردن ورپرس شما خودتان متن ترجمه شده را اضافه میکنید و این باعث میشود تا همه چیز دقیق و تمیز انجام شود.

قالب های که با این افزونه سازگاری کامل دارند :

 1. قالب مجله ای newspaper
 2. قالب خبری SevenMag
 3. قالب وردپرس Goodnews
 4. قالب فروشگاهی KuteShop
 5. قالب وردپرس Avada
 6. قالب مولتی نیوز
 7. قالب فروشگاهی نیلسن
 8. قالب مجله خبری Nanomag
 9. قالب وردپرس Be
 10. قالب وردپرس انفولد
 11. قالب چند منظوره The 7
 12. قالب وردپرس صحیفه

افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی

روش کار پلاگین چند زبانه کردن ورپرس :
بهترین روش این است که ابتدا شما سایتتان را با زبان فارسی اماده کنید و بعد زبان های دیگر را اضافه کنید تا اگر خواستید جایی را ویرایش کنید مجبور نشوید برای همه زبان ها تکرار کنید. (هر چند میتوانید زبان ها را همزمان اضافه کنید). بعد پلاگین چند زبانه کردن ورپرس را نصب و فعال کنید. با فعال کردن پلاگین نوبت به تنظیمات و کانفیگ پلاگین میرسد و باید زبان هایی که میخواهید به سایت اضافه کنید را انتخاب کنید. در همین موقع میتوانید سایر تنظیمات مانند زبان پیشفرض سایت، مکان و چگونگی نمایش پرچم زبان های دیگر و … را نیز انجام دهید.
برای اضافه کردن زبان ها هم باید به پست ها/برگه ها بروید و با زدن دکمه + در کنار زبان دیگر، ان را اضافه کنید. در هر پست/برگه شما میتوانید برای زبان دیگر هر محتوایی وارد کنید و محدود به چیزی نیستید. همچنین اگر تمایل دارید تا محتوای اصلی (فارسی) در برگه باشد و شما فقط متن ها را عوض کنید، کافی است روی دکمه copy from source کلیک کنید تا تمام محتوای فارسی برگه برای زبان دوم هم کپی شود و شما فقط ان را ویرایش کنید.

و منو نیز به همین طریق تنظیم میشود.

تصویر پنل مدیریت افزونه wpml فارسی وردپرس :

افزونه چند زبانه کردن وردپرس wpml فارسی

برخی از امکانات ویژه پلاگین وردپرس wpml

 1. کاملا فارسی سازی شده توسط درس وردپرس
 2. نصب و آپدیت های رایگان
 3. قابلیت ترجمه بیش از ۵۰ زبان دنیا
 4. سازگاری با تمامی نسخه های وردپرس
 5. ترجمه اختصاصی مطلب توسط مدیر سایت
 6. قابلیت ذخیره ترجمه در دیتابیس و فراخوانی مجدد ترجمه ها
 7. تعیین سطح تغییر ترجمه سایت مثلا کدام اعضا سایت رو تغییر بدهند: ادمین یا ادیتور
 8. امکان اضافه کردن زبانهای دلخواه به سایت
 9. و بسیاری دیگر..

دیگه وقت وقت خریدن و لذت بردن از افزونه ای هست که دریچه جدید رو به سایت شما باز میکند.