آموزش نمایش دادن مطالب مرتبط برای وردپرس بدون نیاز به افزونهReviewed by نویسنده on Aug 12Rating: ۴.۰آموزش نمایش دادن مطالب مرتبط برای وردپرس بدون نیاز به افزونهبرای این کار کافیه به کنترل پنل وردپرس بروید و ویرایشگر را بازکنید سپس کد زیر را در single.php وارد کنید. و کد زیر کپی کنید داخل ...

آموزش نمایش دادن مطالب مرتبط برای وردپرس بدون نیاز به افزونه

آموزش نمایش دادن مطالب مرتبط برای وردپرس بدون نیاز به افزونه

وردپرس کاران عزیز و بمستران گرامی همونطور که خودتون میدونید بهترین راه جذب بازدید از مطالب گذاشتن مطالب مرتبط هست اما وردپرس این امکان رو نداره . زمانی که کاربر یک مطلب رو میخونه و به قسمت پایین میاد و مطالبی که به متن و مقاله ای که داشت رو میبینه ، امکان داره که روی اون لینک ها کلیک کند و از مطالب مرتبط دیگر نیز بازدید کند . این امکان برای هر سایت وردپرسی نیاز هست و روز به روز با گسترش محتوا و مطالب سایت به این امکان نیاز بیشتری پیدا میکنیم اما مشکل این هست که اگر بخواهیم با افزونه این مورد رو برطرف کنیم سرعت سایت لود سایت کم می شود. البته با این حال افزونه که اینقدر ازش بد گفتیم به هر حال امکانات بیشتری برای شخصی سازی داره این یکی از مزیت های افزونه هست پس آموزش نمایش دادن مطالب مرتبط برای وردپرس بدون نیاز به افزونه را تا آخر بخوانید .

نحوه نمایش مطالب مرتبط وردپرس بدون افزونه

خیلی از کاربران پس از دیدن لینک های زیر مطلب که مطالب مرتبط می باشد روی آن کلیک میکند و باعث بازدید بیشتر در سایت و سپس سئوی قوی تر سایت شما می شود . بهتره برای این کار حجم سایت خود را با افزونه زیاد نکنید و سرعت لود سایت خود را کم نکنید چون این کار ساده به راحتی با گذاشتن یک کد انجام می شود .

نمایش مطالب مرتبط وردپرس با کد

خب حالا بهتره از گزافه گویی جلوگیری کنیم و برسیم به مبحث اصلی که افزودن کد هست . برای این کار کافیه به کنترل پنل وردپرس بروید و ویرایشگر را بازکنید سپس کد زیر را در single.php وارد کنید. سعی کنید کد را در اول یا اخر کپی کنید که به توابع دیگر آسیبی نرسد.

شما به همین سادگی آموزش نمایش دادن مطالب مرتبط برای وردپرس بدون نیاز به افزونه را انجام دادید … از سایت خود لذت ببرید .