آموزش اضاف کردن فرم نظر سنجی به سایت وردپرسی با افزونهReviewed by najafi on Nov 2Rating: ۴.۰آموزش اضاف کردن فرم نظر سنجی به سایت وردپرسی با افزونهآموزش اضاف کردن فرم نظر سنجی به سایت وردپرسی با استفاده از وردپرس در کمترین زمان تا بتوانید یک نظرسنجی زیبا و حرفه ای را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید

آموزش اضاف کردن فرم نظر سنجی به سایت وردپرسی با افزونه

آموزش اضاف کردن فرم نظر سنجی به سایت وردپرسی با افزونه

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید به سایت وردپرسی خود فرم نظر سنجی ایجاد کنید . این یکی از افزونه های بسیار کاربردی است و قابلیتی دارد که برای بیشتر دوستان و همکاران به کار می آید . خود من روز ها به دنبال افزونه ای میگشتم که در سایت وردپرسی خودم فرم نظر سنجی ایجاد کنم تا اینکه این افزونه به من معرفی شد . افرادی هستند که دوست دارند ، بدانند بازدیدکنندگان و کاربران سایت تا چه حد از سایت دوستان ما راضی هستند . این کار فقط با استفاده از یک افزونه ی بسیار ساده امکان پذیر است .

اضاف کردن فرم نظر سنجی برای میزان رضایتمندی کاربران

در ادمه ی مطلب خودم میخوام نام این افزونه و چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح بدم . در ابتدا افزونه ی WP-Polls را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از فعالسازی افزونه ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، گزینه ای  به این کادر اضاف میشود به  نام خود افزونه یعنی گزینه ی WP-Polls . در منوی این گزینه شما باید روی گزینه ی Add Poll کلیک کنید .

از بازدیدکنندگان سایت نظر خواهی کنیم

همانطور که خدمت شما عرض کردم ، شما اکنون میخواهید یک فرم ایجاد کنید . پس از کلیک روی گزینه ی Add Poll ، صفحه ای باز میشود که شما تصویر آن را در پایین می بینید .

آموزش اضاف کردن فرم نظر سنجی به سایت وردپرسی با افزونه

همانطور که در تصویر بالا می بینید ، در ابتدا گزینه ای می بینید که شما باید سوال نظرسنجی خود را در این قسمت وارد کنید . قسمت بعدی مربوط به کسی میشود که نظر میدهد و پس از آن گزینه ی اجازه دادن به کاربر برای بیش از یک جواب و در گزینه ی بعد ساعت و تاریخ نظر اراوئه شده را داریم . سپس روی گزینه ی Add Poll کلیک کنید . امیدوارم از این مطلب ما لذت برده باشید .