یادداشت کارها در وردپرس با افزونه WP Dashboard NotesReviewed by najafi on Aug 15Rating: ۳.۵یادداشت کارها در وردپرس با افزونه WP Dashboard Notesبا استفاده از افزونه ی یادداشت کارها در وردپرس با WP Dashboard Notes شما قادر هستید کارهای مهم را از یاد نبرید و وقت خود را به هدر ندهید

یادداشت کارها در وردپرس با افزونه WP Dashboard Notes

یادداشت کارها در وردپرس با افزونه WP Dashboard Notes

با سلام خدمت دوستان و طراح های سایت گرامی . گاهی اوقات تعدادی از همکاران هستند که وقت کافی برای رسیدن به تمامی کار های خود ندارند و ممکن است کارهای مهم خود را فراموش کنند . از این دسته از افراد ریاد پیدا میشوند و به دنبال راهی برای حل این مشکل هستند که ما میتوانیم بهترین راه برای حل این مسئله را به شما معرفی کنیم . این روش نیاز به یک افزونه ی بسیار جالب و کاربری دارد که نام این افزونه WP Dashboard Notes میباشد . با استفاده از این افزونه شما میتوانید یک دفترچه برای خود بسازید که با این کار به همه ی کار های روزانه ی خود میرسید و از وقت خود به درستی استفاده میکنید . با این کار شما قادر هستید برای وقت خود یک برنامه ی منظم بریزید و کار در سایت خود را به صورت حرفه ای و با یک نظم خاص مدیریت کنید و هر روز به سوی پیشرفت ببرید .

چگونه کارهای خود در سایت را فراموش نکنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام نحوه ی استفاده از از افزونه ی WP Dashboard Notes و کارایی این افزونه را به شما توضیح دهم . پس با آموزش مطلب ما همراه باشید . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، نصب  و در آخر آن را فعال میکنید . پس از فعال سازی این افزونه در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی پیشخوان یعنی منوی اولیه ی پنل مدیریت گزینه ای در آخر صفحه ی پشخوان مشاهده میکنید که عکس آنرا در پایین می بینید .

یادداشت کارها در وردپرس با افزونه WP Dashboard Notes

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، در قسمت ( new note ) یادداشت خود را مینوسید و در منوی ( + ) روی گزینه ی ( + ) کلیک میکنید . اکنون شما یادداشت خود را نوشته اید و میتوانید به کار های دیگرتان در سایت رسیدگی کنید . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .