افزونه تبدیل واحد ارز و پول در وردپرس و نمایش در ابزارکReviewed by najafi on Aug 17Rating: ۱.۵افزونه تبدیل واحد ارز و پول در وردپرس و نمایش در ابزارکبا استفاده از افزونه تبدیل واحد ارز و پول در وردپرس و نمایش در ابزارک به نام ( wp-currency-converter ) شما میتوانید واحد پول ها را تبدیل کنید

افزونه تبدیل واحد ارز و پول در وردپرس و نمایش در ابزارک

افزونه تبدیل واحد ارز و پول در وردپرس و نمایش در ابزارک

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام شما را با افزونه ای آشنا کنم که قابلیت تبدیل واحد های پولی را به یکدیگر دارد . یعنی شما مثلا میخواهید ببنید که ۱۰ دلار چند یورو میباشد و… . با استفاده از افزونه ی WP Currency Converter ، شما میتوانید معادل هر واحد پولی را به راحتی پیدا کنید . برخی از افراد و همکارانی که در این زمینه فعالیت میکنند ، گاهی اوقات لازم میشود که مبالغی را جهت دریافت یک چیز بپردازند . این افزونه بیشتر به کار سایت هایی می آید که تقریبا حالت تجاری دارند و در آن ها معامله های زیادی صورت میگیرد . مثلا کسی که میخواهد یک قالب را از سایت دیگری خریداری کند ، آن سایت واحد پولی خود را نسبت به واحد پولی کشور خود در سایت ثبت میکند و شما میخواهید بدانید که آیا همچین مبلغی را برای پرداخت دارید یا نه .

چگونه واحد های پول را در وردپرس به یکدیگر تبدیل کنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد افزونه ی WP Currency Converter را به شما توضیح بدم . پس با ما همراه باشید . همانطور که اطلاع دارید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن فغال کنید . سپس در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود در منوی تنظیمات گزینه ای اضاف میشود به اسم خود افزونه یعنی WP Currency Converter . در اینجا نیازی نیس وارد صفحه ی خود افزونه شوید که تصویر صفحعه را یرای شما گذاشتم.

افزونه تبدیل واحد ارز و پول در وردپرس و نمایش در ابزارک

همانطور که در بالا می بینید در گزینه ی اول واحد پولی که نمیدانید و در قسمت بعدی واحد پولی که میخواهید تبدیل شود را می نویسید . سپس روی گزینه ی ( ذخیره ) کلیک میکنید و جواب موردنظر را دریافت میکنید . البته این صفحه در گزینه ی ابزارک ها دوجود دارد .امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و این افزونه به کار شما بیاید .