افزونه جلوگیری از به سرقت رفتن تصاویر سایت وردپرسReviewed by najafi on Aug 20Rating: ۴.۰افزونه جلوگیری از به سرقت رفتن تصاویر سایت وردپرسبا استفاده از افزونه ی جلوگیری از به سرقت رفتن تصاویر سایت وردپرس به نام wp-content-copy-protection شما میتوانی امنیت عکس ها را بالا ببرید

افزونه جلوگیری از به سرقت رفتن تصاویر سایت وردپرس

افزونه جلوگیری از به سرقت رفتن تصاویر سایت وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب خودم میخوام افزونه ای را به شما معرفی و پیشنهاد کنم که با استفاده از این میتوانید از دزدی و سرقت تصاویر سایت خود جلو گیری کنید . گاهی اوقات همکاران و دوستانی هستند که تصاویر خود را به زحمت میسازند و در سایت قرار میدهند و دوست ندارند سوءاستفاده گران در این زمینه این تصاویر را در سایت های خود کپی کنند . برای این کار راهی بسیار ساده در پیش میگیرم که این راه استفاده از افزونه ی WP Content Copy Protection میباشد . پس با این قسمت از مطلب سایت ما همراه باشید .

چگونه از سرقت رفتن تصاویر در سایت جلوگیری کنیم

در ادمه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح بدم ضمن اینکه باید بدانبد که این افزونه به دلایل امنیتی روی لوکال هاست عمل نمیکند در حالی که روی هاست به درستی عمل میکند و شما میتوانید با استفاده از این افزونه از سرقت و دزدیده شدن تصاویر سایت خود امنیت کامل را احساس کنید . افزونه ی WP Content Copy Protection ، یک افزونه ی بسیلر کاربردی و جالب و به کار اکثر طراح سایتان می آید . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس بر روی هاست نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از انجام این اقدامات در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیرت میشود در منوی تنظیمات گزینه ای اضاف میشود به اسم خود افزونه یعنی گزینه ی WP Content Copy Protection . پس از باز شدن صفحه ی افزونه شما میتوانید امنیت تصاویر را بالا ببرید . این مطلب فقط برای معرفی این افزونه بود . برای آموزش کامل این مطلب به سایت ما سر بزنید چون تصمیم داریم آموزش این را به زودی برای شما بگذاریم . امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید  و مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد .