کد نمایش تازه ترین مطالب وردپرس به همراه تصویر شاخصReviewed by abarghoei on Mar 9Rating: ۴.۰کد نمایش تازه ترین مطالب وردپرس به همراه تصویر شاخصکد نمایش تازه ترین مطالب وردپرس به همراه تصویر شاخص برای ساخت باکس نمایش اخرین مطالب وردپرس در سایدبار به همراه تصویر مطلب و مناسب سئو سایت

کد نمایش تازه ترین مطالب وردپرس به همراه تصویر شاخص

امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با کد نمایش تازه ترین مطالب وردپرس به همراه تصویر شاخص تا در صورتی که دارید قالبی طراحی می کنید یا میخواهید این توانایی را به قالبی اضافه کنید از این کد استفاده کنید و مانند سایت درس وردپرس در سایت بار خود یا هر بخش دیگر آخرین مطالب را به همراه تصویر شاخص قرار بدهید .

کد نمایش آخرین مطالب وردپرس به همراه تصویر شاخص

کدی که ما در این مطلب برای استفاده شما قرار داده ایم تنها برای فراخوانی اطلاعات آخرین مطالب وردپرس می باشد و استایلی ندارد و برای اینکه به زیبایی نمایش داده شود نیاز است تا خود شما برای آن استایل مناسب با سلیقه خودتان بنویسید .

این کد مانند یک ابزارک وردپرس عمل میکند یعنی دارای عنوان باکس و تعداد مشخص از مطالب بر اساس اولویت زمان انتشار به همراه تصویر شاخص آن ها به نمایش می گذارد و میتوانید تعداد مطالب نمایش داده شده و یا اندازه تصویر شاخص را مشخص کنید و این کد را شخصی سازی کنید .

کد نمایش تازه ترین مطالب وردپرس به همراه تصویر شاخص

ابتدا باید بگم که اگر بعد از قرار دادن کد و استایل نویسی برای آن قستمی از سایت شما ظاهرش تغییر کرد به احتمال نام کلاس آن بخش با کلاس های استفاده شده اینجا یکسان است و باید نام کلاس اینجا را تغییر بدهید .

برای مشخص کردن تعداد مطالب نمایش داده شده در این کد باید به جای عدد ۶ در کد هر عددی که مایلید وارد کنید و ذخیره کنید.

برای تغییر اندازه تصویر شاخس نیاز است تا به جای کد

شما کد فراخوانی تصویر شاخص مطالب سایدبار یا هر اندازه دیگر را وارد کنید .

من برای بهینه سازی کد عنوان مطالب را با h5 در کد مشخص کردم که اگر مایلید به هر هیدینگ دیگه ای تبدیلش کنید ولی روی h1 و h2 و h3 و h4  قرار ندهید تا به سئوی سایت آسیبی نرسد .