افزونه افزودن فونت به قالب وردپرسReviewed by نویسنده on Jan 31Rating: ۴.۵افزونه افزودن فونت به قالب وردپرسبرای افزودن فونت فارسی به قالب وردپرس شما هم میتوانید با استفاده از کد انجام بدهید و هم با افزونه افزودن فونت به قالب وردپرس به نام persian fonts پرشین فونت

افزونه افزودن فونت به قالب وردپرس

شاید شما هم بخواهید فونت قالب خود را تغییر دهید اما کد نویسی را بلد نیستید یا وقتش را ندارید . شما از طریق این افزونه میتوانید بدون نیاز به هیچ گونه کدنویسی فونت قالب خود را تغییر دهید یا فونت فارسی را اضافه کنید . حتما شما قبلا مطالبی را درباره تغییر فونت خوانده اید که سخت و بسیار طولانی باشد, به طور کلی از تغییر فونت صرف نظر کرده باشید . این افزونه به شما اجازه میدهد که به راحتی فونت دلخواه خود را با کلیک کردن بر روی چند دکمه تغییر دهید . شما در قسمت زیر میتوانید تصویر افزونه افزودن فونت به قالب وردپرس را مشاهده کنید.

افزونه افزودن فونت به قالب وردپرس

 

آموزش قدم به قدم استفاده از افزونه پرشین فونت

افزونه افزودن فونت به قالب وردپرس

خوب!! شما به دو طریق میتوانید فونت را به قالب وبسایت خود اضافه کنید.

روش اول:شما میتوانید از کامپیوتر شخصی خود برای آپلود فونت دلخواه استفاده کنید.برای این کار روی گزینه choose file کلیک کنید و فونت را در رایانه ی خود بیاید و سپس open را بزنید.

روش دوم:در بخش افزودن فونت از طریق نشانی آدرس فونتی که میخواهید آن را در قالب سایت خود از طریق این افزونه بگذارید را در بخش نشانی کپی کنید.

این افزونه گزینه های نظیر بارگذاری فونت در پوشه پلاگین افزونه و …. گذاشته .

افزونه افزودن فونت به قالب وردپرس

توضیح قسمت گزینه های قابل ویرایش

بخش اول : دوباره نویسی پرونده در صورت موجود بودن . سعی کنید این قسمت را تیک نزنید زیرا به علاوه بخشی از هاست شما را اشغال میکند دوباره گذاشتن پرونده در صورت موجود بود کار بیهوده ای است .

بخش دوم : باز کردن و استخراج پرونده فشرده شده . در صورتی که در لینک فونت یا رایانه خود فایل فونت در پوشه زیپ شده (اکسترت) باشد این گزینه را فعال کنید .این گزینه فونت را از فایل زیپ شده بیرون می آورد.

بخش سوم:پاک کردن پرونده ها پس از باز کردن.این بخش باعث میشود در صورتی که یک فونت را آپلود کردید فونت های ذخیره شده قبلی به طور کامل حذف گردند.

تذکر ۱ : استفاده از گزینه پاک کردن پرونده ها پس از باز کردن توصیه نمیشود .

تذکر ۲ : ما در مطلب دیگری از سایت کد افزودن فونت فارسی به قالب وردپرس را نیز گذاشته ایم در صورتی که خواستید از کد به جای افزونه استفاده کنید میتوانید از آن کدها استفاده کنید .