افزونه نرخ بندی پست پیشتاز و سفارشی ووکامرسReviewed by najafi on Nov 4Rating: ۳.۵افزونه نرخ بندی پست پیشتاز و سفارشی ووکامرسبا استفاده از آموزش افزونه نرخ بندی پست پیشتاز و سفارشی ووکامرس شما قادر هستید در سایت وردپرسی خود در قسمت محصولات نرخ پست را تعیین کنید

افزونه نرخ بندی پست پیشتاز و سفارشی ووکامرس

افزونه نرخ بندی پست پیشتاز و سفارشی ووکامرس

با سلام خدمت شما دوستان و همکاران عزیز . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی و پیشنهاد کنم که با استفاده از آن شما میتوانید نرخ و هزینه ی پست شدن یک بسته را به سایت خود اضاف کنید . این افزونه ، یکی از بهترین و کاربردی ترین افزونه هایی است که در حال حاضر ، در این زمینه از طراحی سایت وجود دارد .

تعیین نرخ برای هزینه های پست های پیشتاز

این افزونه WooCommerce Iran Post Shipping نام دارد . افزونه ی WooCommerce Iran Post Shipping بیشتر در سایت هایی کارایی و استفاده دارد که سایت این عزیزان جزء سایت های فروشگاهی است چون این سایت ها به دلیل فروش بالا و استفاده ی بالا از محصولات نمیتوانند هزینه و نرخ پست شدن بسته را متحمل بشوند : برای همین چنین افزونه ای است که میتواند بسیار به کمک آن ها بیاید .

نرخ بندی و هزینه گذاری روی پست های پیشتاز

در ادامه ی مطلب خودم باید بگم که این افزونه بر روی سیستم لوکال هاست پاسخ نمیدهد چون دلایلی دارد که مربوط به امنیت سایت میشود . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . در تنظیمات این افزونه شما باید موارد خواسته شده از جمله : مسافت ، وزن جسم ، قیمت پست ، شهر و استان را تکمیل کنید .

مشخص کردن نرخ بسته های فروشی در سایت وردپرسی

در ضمن باید گفته شود که شما باید نرخ را بر اساس همان چیزهایی که خدمتتان عرض کرد تعیین کنید . یعنی بر اساس مسافت مبدأ تا مقصد ، میزان سنگینی بسته ای که یک کاربر از شما خریداری میکند ، محل زندگی آن ها در چه استانی و چه شهری میباشد . هنگامی که شما فرمی را برای خرید یک محصول پر میکنید ، پس از آن باید وارد صفحه ی پرداخت میشوید که در این صفحه نرخ پست را مشاهده میکنید . امیدوارم این مطلب مفید واقع شده باشد .