افزونه ی انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگرReviewed by najafi on Aug 17Rating: ۴.۰افزونه ی انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگربا استفاده از افزونه ی انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگربه نام ( widget-importer-exporter ) لازم نیست موارد مورد نظررا بنویسید

افزونه ی انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر

افزونه ی انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر

با سلام خذمت دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب خودم میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که بسیار کاربردی است و بسیار برای برخی از سایت ها مهم است . نام این افزونه Widget Importer & Exporter میباشد . گاهی اوقات طراح سایت ها و همکاران وقت کافی برای اضافه کردن گزینه های ابزارک ها به دو یا چند سایت را ندارند برای این کار از افزونه ی Widget Importer & Exporter میتوانند استفاده کنند . برای اضافه کردن گزینه های منوی ابزارک ها در هر سایت باید یک بار موارد مورد نظر را وارد کنیم تا بخش ابزارک های ما کامل شود .

چگونه گزینه های ابزارک ها را به یک سایت دیگر انتقال دهیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح بدم . در ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال میکنید . در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی ابزار ها گزینه ای اضاف میشود به نام خود افزونه یعنی Widget Importer & Exporter . پس از کلیک روی این گزینه وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را برای شما گذاشتم و در پایین می بینید .

افزونه ی انتقال ابزارک های وردپرس از سایتی به سایت دیگر

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید دو گزینه وجود دارد که اگر بخواهید موردی را از سایت دیگری دریافت کنید ، فایل را انتخاب میکنید و پس از آن روی گزینه ی ( Import Widgests ) کلیک میکنید تا فایلی که برای شما ارسال شده است را دریافت کنید و در سایت خود وارد کنید . این قسمت مربوط به فایل های ورودی است . گزینه ی بعدی مربوط به فایل های خروجی میشود . یعنی فایل هایی که شما میخواهید به یک سایت دیگر ارسال کنید . شما از داخل سایت مبدأ فایل را انتخاب میکنید و روی گزینه ی ( Export Widgests ) کلیک میکنید . اکنون فایل شما به سایت مقصد ارسال شد . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.