تفاوت قالب و افزونه اورجینال با نالReviewed by abarghoei on Jan 30Rating: ۴.۰تفاوت قالب و افزونه اورجینال با نالتفاوت قالب و افزونه اورجینال با نال برای شما سوال است و می خواهید از خطرات استفاده از قالب و افزونه نال شده بدانید و مقایسه آن ها ببینید و دلیل استفاده نکرد

تفاوت قالب و افزونه اورجینال با نال

حتمی برای دوستان استفاده از امکانات به صورت رایگان خیلی راحت تر و بهتر جلوه میکند تا استفاده از قالب های پولی و حرفه ای ولی همانطور که خودتان هم میدانید توی این دوره زمونه هیچ کس به صورت رایگان و بدون قصد و قرضی برای شما کاری نیمکند و من هم در این مطلب می خواهم برای شما تفاوت قالب و افزونه اورجینال با نال شده را توضیح بدهم .

قالب و افزونه نال شده چیست ؟

تفاوت قالب و افزونه اورجینال با نال

همواره قفل فایل ها و برنامه های فروشی توسط کسانی شکسته می شود و برای عموم به صورت رایگان قرار می گیرد ولی اگر بدانید حتمی متوجه می شوید که کسی حاظر نیست وقت خود را بی دلیل صرف کند و برای دانلود عموم قرار بدهد . خب قالب ها و افزونه های وردپرس هم به همین صورت هستند یعنی کسی قالب های وردپرس را به هر صورتی که می تواند تهیه میکند و بعد داخل کد های قالب یا افزونه کد هایی قرار میدهد که بعد از نصب روی وردپرس به صورت خودکار عمل کنن و یا باعث کند شدن سایت شوند یا باعث ایجاد یک حفره امنیتی در سایت شما می شوند تا فردا روزی که اون فرد هکر نیازی به گذاشتن تبلیغات در سایت شما را دارد یا میخواهد روی سایت شما پاپ اپ قرار بدهد به صورت رایگان و بدون دردسر وارد سایت شما می شود و به خواسته خود می رسد .

چرا از قالب و افزونه اورجینال استفاده کنیم

اولین دلیلش این هست که از امنیت و سرعت افزونه یا قالب وردپرسی خود اطمینان داریم .

دوم اینکه آپدیت های بعدی را می توانید به راحتی دریافت کنید و آپدیت کنید .

سوم ایکه بعضی از هاستینگ ها هستند که با استفاده از اسکریپت ها و افزونه ها و قالب های نال شده روی هاستشان برایی امنیت بیشتر هاست های دیگر جلوگیری می کنند یعنی اینکه اگر استفاده کنید ابتدا یک اخطار می دهند و اگر جواب ندهید هاستتان را می بندد .

تفاوت قالب و افزونه اورجینال با نال

حالا ما باید چکار کنیم ؟

اگر میخواهید فقط روی لوکال هاست تمرین کنید و کارکرد آن فایل را ببینید عیبی ندارد یا اگر سایتی دارید که نه مطلبی گذاشتید و نه بازدید دارد بازم اشکالی ندارد ولی اگر طراح سایت هستید و می خواهید برای مشتری سایت طراحی کنید هواستان باشد که با استفاده از قالب و افزونه نال فردا روز آبروی خود را نبرید و همینطور اگر سایتی دارید که حداقل ۵۰ بازدید روزانه دارد نسخه اورجینال را تهیه کنید و همینطور یکبار رمز مدیریتتان را عوض کنید .

افزونه و قالب رایگان در سایت درس وردپرس

شاید شما هم با خودتان بگید پس چرا سایت درس وردپرس بعضی از افزونه ها و قالب ها را رایگان گذاشته ! معلومه ما هم به فکر سود خودمان هستیم .

قالب هایی که به صورت رایگان قرار داده میشوند در فوترشان لینک سایت قرار داده شده است و افزونه ها را هم برای جذب بازدیدکننده از گوگل قرار داده ایم . من هم به فکر شما هستم و هم به فکر خودم و اگر کسی گفت که برای رضای خدا کار میکند بیکم شک در دلتان بندازید .