نمایش ایمیل های جیمیل در پنل مدیریت وردپرس با My GMailReviewed by najafi on Aug 15Rating: ۲.۰نمایش ایمیل های جیمیل در پنل مدیریت وردپرس با My GMailبا استفاده از افزونه ی نمایش ایمیل های جیمیل در پنل مدیریت وردپرس با My GMail شما میتوانید ایمیل های مهم خود بخوانید و آن هارا از دست ندهید

نمایش ایمیل های جیمیل در پنل مدیریت وردپرس با My GMail

نمایش ایمیل های جیمیل در پنل مدیریت وردپرس با My GMail

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گامی امروز میخواهم شما دوستان را با افزونه ای آشنا کنم به اسم My GMail ، این افزونه کارایی زیادی دارد و میتواند در وردپرس کمک زیادی به ما کند . مثلا برخی افراد هستند که در سایت های مختلفی فعالیت میکنند . این افزونه به شما کمک میکند که جیمیل های خود را از دست ندهید و بتوانید همه ی آن هار ا بخوانید زیرا ممکن است از طرف دوستان شما پیغام های جدید و مهمی به شما ارسال شود . با استفاده از این افزونه ی ساده و پر کاربرد شما میتوانید هرگاه که وارد سایت خود میشوید یک هشدار به شما میدهد که شما از طرف فلانی یک پیغام  دارید و باید آن را چک کنید .

چگونه جیمیل خود را در پنل مدیریت وردپرسی خود ببینیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی کاربرد و استفاده از افزونه ی My GMail را به شما دوستان توضیح بدم . پس با ما همراه باشید . همانطور که اطلاع دارید ابتدا باید افزونه را دانلود ، بر روی هاست نصب و سپس آن را فعال کنید . پس از فعالسازی این افزونه ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی تنظیمات گزینه ای اضاف مشود به اسم خود افزونه یعنی گزینه ی My GMail به این منو اضاف میشود که تصویر آن را در پایین می بینید .

نمایش ایمیل های جیمیل در پنل مدیریت وردپرس با My GMail

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید در قسمت بالای تصویر گزینه ی Mail و در گزینه ی بعدی آن password را داریم که در گزینه اول ایمیل مورد نظر را مینویسید و در گزینه ی بعد رمز خود را وارد میکنید . در ضمن برای استفاده از این افزونه باید یک حساب کاربری در گوگل داشته باشید . قسمت بعدی مربوط به تعداد حداکثر ایمیل ها میشود و در قسمت بعد میتوانید عنوان ایمیل را بنویسید . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .