آموزش کد افزایش محدودیت Memory Limit در وردپرسReviewed by najafi on Nov 3Rating: ۳.۵آموزش کد افزایش محدودیت Memory Limit در وردپرسبا استفاده آموزش کد افزایش محدودیت Memory Limit در وردپرس ، شما میتوانید حجم پیشفرض وردپرس را افزایش دهید واز مشکلات احتمالی راحت شوید

آموزش کد افزایش محدودیت Memory Limit در وردپرس

آموزش کد افزایش محدودیت Memory Limit در وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران عزیز . در این مطلب میخوام کدی را به شما معرفی کنم که با استفاده از این کد شما میتوانید محدودیت سایت وردپرسی خود را افزایش دهید . افرادی که در این زمینه فعالیت دارند ، خوب میدانند که برای بهبود بخشیدن به سایتشان باید از هاست هایی با حجم بالا استفاده کنند . از آنجایی که خود وردپرس ۴۰MB به صورت پیشفرض حجم دارد ، این دسته از افراد نمیتوانند به راحتی از وردپرس استفاده کنند یا هنگامی که رتبه ی سایت شما بالا میرود به دلیل محدودیت وردپرس ، هنگام باز کردن سایت با خطا هایی مواجه میشویم .

افزایش محدودیت وردپرس با استفاده از کد

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این کد را برای شما دوستان توضیح بدم . این کد قابلیت بسیار جالبی دارد . همانطور که خدمت شما گفتم هاست هایی وجود دارد که حجم آن ها بسیار بالا است و پیشفرض وردپرس توانایی دریافت این حجم ها را ندارد ، پس برای این کار از کد زیر استفاده کنید .

اضاف کردن حجم وردپرس نسبت به پیشفرض وردپرس

کدی را که برای شما در پایین قرار داده ام باید در فایل wp-config.php کپی شود . یعنی ابتدا در قالب خود باید فایل wp-config.php را پیدا کنید ، سپس کد زیر را در این فایل کپی کنید تا به درستی عمل کند .

همانطور که در کد بالا مشاهده میکنید ، میتوانید به جای عددی که در آخر این کد گذاشته شده ، حجم دلخواه خود را بگذارید . به هیچ عنوان نگران مشکل سایت خود نباشید . با دنبال کردن مطالب سایت درس وردپرس شما قادر هستید تمامی مشکلات سایت وردپرسی را رفع کنید و از استفاده از سایت لذت ببرید . امیدوارم از آموزش کد افزایش محدودیت Memory Limit در وردپرس لذت برده باشید .