پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر ۳.۱۶.۲۰ Ultimate VC Addons فارسیReviewed by abarghoei on Jun 26Rating: ۵.۰پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر ۳.۱۶.۲۰ Ultimate VC Addonsافزونه پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons فارسی که در آخرین نسخه موجود برای افزایش قابلیت های افزونه صفحه ساز وردپرس ارائه شده

افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوسر یا همان visual composer بهترین و پر فروش ترین افزونه وردپرس می باشد که حتی این افزونه قدرتمند را می شود با چند افزونه دیگر توسعه داد و قابلیت ها بی شماری را به آن افزود که بهترین افزونه برای اینکار پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons فارسی است که یک افزونه کمکی صفحه ساز وردپرس محسوب می شود و نام کامل آن Ultimate Addons for Visual Composer است به معنی بی نهایت قابلیت جدید برای افزونه ویژوال کامپوسر پس با ما همراه باشید تا به این افزونه بپردازیم.

پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons فارسی

پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons فارسی

افزونه Ultimate Addons for Visual Composer فارسی وردپرس در واقع افزونه کمکی افزونه صفحه ساز visual composer وردپرس می باشد که قابلیت های فراوان و جدید به آن میفزاید و به تنهایی کار نمیکند و نیاز هست که در کنار افزونه ویژوال کامپوسر نصب شود.

افزونه های زیادی هستند که کار این افزونه را انجام میدهند ولی این افزونه بهترین هست در نوع خودش و همینطور یکی از پر فروش ترین افزونه های وردپرس می باشد که توسط تیم سایت درس وردپرس هم کاملا فارسی سازی شده و در اختیار شما قرار دادیم تا اگر قابلیت های افزونه قدرتمند ویژوال کامپوسر برای شما کم است از این افزونه استفاده کنید که دیگر هیچ کمبودی احساس نکنید.

ابتدا برخی از توانایی ها و خصوصیات پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons را با تصویر به شما نشان میدهیم و بعد قابلیت هایی که توسط این افزونه به وردپرس اضافه میشود را لیست میکنیم تا ببینید.

پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons فارسی

پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons فارسی

پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons فارسی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بعد از نصب این افزونه قابلیت های بسیار خوب و زیبا و حرفه ای به صفحه ساز شما افزوده می شود تا بتوانید به راحتی زیباترین صفحه را بدون داشتن دانش کد نویسی و طراحی سایت بسازید.

افزونه Ultimate Addons for Visual Composer فارسی وردپرس

عناصر جدید توسط این افزونه :

 1. آیکون ها
 2. جعبه اطلاعات
 3. لیست اطلاعات
 4. جعبه فیلیکس
 5. شمارنده
 6. بنر تعاملی
 7. جعبه پاپ اپ ثابت
 8. تایم لاین
 9. نقشه گوگل
 10. پس زمینه ویدئویی عناصر
 11. پس زمینه تصویری عناصر
 12. پس زمینه پارالاکس عناصر
 13. پس زمینه سه بعدی عناصر
 14. و …

این افزونه برای اجرای درست به وردپرس نسخه ۴.۳ به بالا و افزونه ویژوال کامپوسر ۴.۸ و بالاتر و فعال بودن cURL در هاست شما.

توصیه میکنم تا همین الان پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر Ultimate VC Addons فارسی شده توسط سایت درس وردپرس را خریداری کنید که در آخرین نسخه موجود یعنی ۳.۱۶.۲۰ ارائه شده را خریداری کنید و در سایت خود با لذت تمام استفاده کنید.