آموزش سریع تغییر نام نقش های کاربری در وردپرس با استفاده از کدReviewed by نویسنده on Aug 10Rating: ۴.۰آموزش سریع تغییر نام نقش های کاربری در وردپرس با استفاده از کدیکی از سریع ترین ، ساده ترین و راحت ترین روش برای انجام این کار استفاده از کد هست که با گذاشتن کد در فایل به سادگی ابن کار را انجام دهید

آموزش سریع تغییر نام نقش های کاربری در وردپرس با استفاده از کد

آموزش تغییر نام نقش های کاربری در وردپرس

تغییر نام نقش های کاربری شاید برای خیلی ها چیز غیر عادی باشه ، اما ما به سادگی این مشکل را برای شما حل میکنیم . احتمالا خیلی از وبمستران به نقش های بیشتری برای نقش دادن به کاربر  نیاز دارند و خیلی ها هم نقش های دیگری به جز نقش پیشفرض و تعیین شده توسط وردپرس نیازمند هستید و هرویمستری به هر دلیلی میخواهد نقش های بیشتری را اضاف کند .

تغییر نام سریع نقش های کاربری

بهتره بریم سراغ وردپرس و نقش های اون  که عبارتند از : مشترک ، مشارکت کننده ، نویسنده ، ویرایشگر و مدیر که هرکدام امکانات و دسترسی های خاص خود را دارند که البته نام درست و خوبی ندارند  . شما هم احتمالا به خاطر خوب نبودن نام نقش های کاربری آن ها را ویرایش کنید . این کار مدت زیادی طول نمیکشه پس بیاید تا قدم به قدم این کار رو انجام دهید.

آموزش قدم به قدم تفش نام نقش های کاربری

از خود وردپرس که نمیشه این کار رو انجام داد پس بدیهی هست که باید وارد هاستی که سایتتون روی اون هست شوید . شما وارد فایل منیجر هاست خود شوید سپس فایل function.php را پیدا کنید ؛ و کد زیر رو داخلش قرار بدید .

کد بالا را در بین کد

و کد

در کد بالا نام مشارکت کننده owner تغییر پیدا کرده است . حالا باید به جای owner در سطر ۵ و ۶ نام مورد نظر و نامی که میخواهید برای مشارکت کننده بگذارید را قرار دهید.هر نامی که در این قسمت گذاشتید باعث میشود که نام نقش کاربری مشارکت کننده در سایت شما تغییر پیدا کند. خب حالا شاید بخواید بقیه نقش ها رو هم تغییر دهید به جای Contributor نقش کاربری دیگری قرار دهید و اسم آن را نیز تغییر دهید.

نام نقش های مختلف برای گذاشتن در کد و تغییر نام آن ها :

مدیر : Administrator

ویرایشگر (سایت) : Editor

نویسنده : Author

مشارکت کننده :Contributor

مشترک : Subscriber

شما تنها با جایگیزینی این نام ها در کد میتوانید نقش های وردپرسی را تغییر دهید. به همین سادگی توانستید نام های کاربری را ویرایش کنید.

تذکر : سعی کنید کد را در اول یا اخر فایل کپی کنید که به کد ها و توابع سایت آسیبی نزند.