آموزش اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرسReviewed by MOSHTAGHI on Jul 21Rating: ۴.۰آموزش اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرسباکس درباره نویسنده معمولا در اخر هر مطلب قرار میگیره که در اون اطلاعاتی درباره نویسنده قرار داره،توی این مطلب یاد میگیرد چطور یه باکس درباره نویسنده بسازید.

آموزش اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرس

باکس درباره نویسنده در وردپرس

به احتمال زیاد شما هم در وب سایت ها مختلف باکسی تحت عنوان درباره نویسنده دیده باشد.این باکس ها معمولا در پایین و بعد از اتمام مطلب قرار میگیره که در اون اطلاعاتی درباره نویسنده مطلب و لینک وب سایت یا شبکه های اجتماعی نویسنده قرار میگیره . در این آموزش شما یاد میگیرید که به آسانی یک باکس درباره نویسنده به وب سایت خودتون در وردپرس اضافه کنید .

افزونه درباره نویسنده در وردپرس

اکثر سایت ها دوست دارن باکس درباره نویسنده رو در اخر مطلب برای نشون دادن اطلاعاتی درباره نویسنده قرار بدن.شما چند راه برای قرار دادن باکس درباره نویسنده دارید که آسون ترین اون استفاده از افزونه هست تو این آموزش ما آموزش کار با افزونهGuerrills Author Box  به شما اموزش میدیم تا با استفاده از این افزونه یه باکس درباره نویسنده به وب سایت خودتون اضافه کنید .

برای شروع افزونه Guerrills Author Box رو یا از لینک اخر مطلب دانلود کنید و نصب کنید  یا به پیشخوان خودتون در وردپرس و به  مسیر افزونه ها ->> افزودن برید و از قسمت جست و جوی افزونه ها  Guerrilla’s Author Box رو جست و جو کنید بعد از اون هم به راحتی اون رو نصب و فعال سازی کنید .

آموزش اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرس

بعد از فعال سازی افزونه به به مسیر کاربران ->> همه کاربران برید و روی وارد ویرایش هر نویسنده از سایت خودتون که دوست دارید بشید یا از نویسنده های سایت خودتون بخواید روی شناسنامه شما توی پیشخوان خودشون برن و اطلاعاتی که دوست دارن درباره خودشون بنویسن و لینک های شبکه های احتماعی خودشون رو وارد کنن :

آموزش اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرس

حالا اگه به مطالب خودتون مراجعه کنید میبینید که باکس درباره نویسنده به وب سایت شما اضافه شده :

آموزش اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرس

 

این افزونه به صورت خودکار از عکس پیشفرض استفاده میکنه برای تغییر اون باید یه اکانت تو وب سایت Gravatar برای خودتون بسازید .

افزونه باکس درباره نویسنده عمودی

شاید شما دوست نداشته باشید باکس درباره نویسنده به صورت افقی در پایین صفحه قرار بگیره برای قرار دادن باکس تو یکی از ستون های راست یا چپ وب سایت شما می تونید از افزونه Meks Smart Author Widget  استفاده کنید . مثل افزونه قبلی ابتدا از قسمت شناسنامه شما در پیشخوان اطلاعات خودتون رو وارد کنید و بعد از مسیر نمایش ->> ابزارک ها برید و ابزراک Meks Smart Author رو هرجای صفحه که دوست دارید قرار بدید :

آموزش اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرس

توجه:استایل نمایش باکس ها بستگی به قالب شما داره .