افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advancedReviewed by najafi on Aug 10Rating: 3.5افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advancedشما میتوانید با استفاده از افزونه ی tinymce advanced به راحتی و در اسرع وقت به پیشفرض نوشته ی خود امکاناتی اضاف کنید که باعث زیبایی متن میشود

افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced

افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced

با عرض سلام و ادب مجدد خدمت همکاران و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که قابلیت اضافه کردن طرح های جدید و جالب به پیشفرض نوشته ی خود را دارد . بعضی از طراح سایت ها و وبمستران یا نویسندگان دوست دارند به نوشته های خود امکانات و جلوه های بیشتری اضافه کنند که برای این کار من به شما افزونه ی tinymce advanced را پیشنهاد میکنم . با استفاده از این افزونه شما میتوانید نوشته های خود را زیبا و جالب کنید تا بازدیدکنندگان از سایت ، لذت ببرند . پس برای این کار با آموزش ما همراه باشید . 

چگونه به پیشفرض نوشته ی خود قسمت های جالبی اضافه کنیم

در ادامه مطلب خودذم استفاده از افزونه ی tinymce advanced را به شما آموزش میدم . همانطور که میدانید ، ابتدا افزونه را روی هاست نصب کنید . سپس در منوی سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود در قسمت تنظیمات روی گزینه ی tinymce advanced کلیک کنید . بعد از آن وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را میتوانید در پایین مشاهده کنید .

بخونی قطعا ضرر نمیکنی  داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشی

افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید در منوی ( Unused Buttons ) قسمت هایی را مشاهده میکنید که با کلیک کردن روی هر قسمت و نگه داشتن کلید موس میتوانید آن را به منوی بالایی سمت چپ بکشید و به پیشفرض نوشته ی خود انتقال دهید . پس از این اقدام هنگامی که شما به پنل مدیریت خود برای نوشتن یک عنوان وارد میشوید ، قسمت هایی که در افزونه به پیشفرض نوشته ی خود اضافه کردید را میتوانید مشاهده کنید و از آن ها برای زیبایی و جالب تر شدن نوشته و علاوه بر این برای جذب بازدید کننده ، استفاده کنید .

قسمت های این افزونه عبارتند از :

 1. ساختار
 2. اندازه قلم
 3. برش
 4. رو نوشت
 5. چسباندن
 6. زیر نویس
 7. بالا نویس
 8. خط افقی
 9. گذاشتن
 10. چاپ
 11. نشانی داخلی
 12. جست وجو و جایگزینی
 13. و …

امیدوارم با افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced بتوانید از این به بعد حرفه ای تر از قبل مطلب بنویسید.

بخونی قطعا ضرر نمیکنی  پلاگین صفحه ساز ویژوال کامپوسر 3.16.7 Ultimate VC Addons فارسی