افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advancedReviewed by najafi on Aug 10Rating: ۳.۵افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advancedشما میتوانید با استفاده از افزونه ی tinymce advanced به راحتی و در اسرع وقت به پیشفرض نوشته ی خود امکاناتی اضاف کنید که باعث زیبایی متن میشود

افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced

افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced

با عرض سلام و ادب مجدد خدمت همکاران و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که قابلیت اضافه کردن طرح های جدید و جالب به پیشفرض نوشته ی خود را دارد . بعضی از طراح سایت ها و وبمستران یا نویسندگان دوست دارند به نوشته های خود امکانات و جلوه های بیشتری اضافه کنند که برای این کار من به شما افزونه ی tinymce advanced را پیشنهاد میکنم . با استفاده از این افزونه شما میتوانید نوشته های خود را زیبا و جالب کنید تا بازدیدکنندگان از سایت ، لذت ببرند . پس برای این کار با آموزش ما همراه باشید . 

چگونه به پیشفرض نوشته ی خود قسمت های جالبی اضافه کنیم

در ادامه مطلب خودذم استفاده از افزونه ی tinymce advanced را به شما آموزش میدم . همانطور که میدانید ، ابتدا افزونه را روی هاست نصب کنید . سپس در منوی سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود در قسمت تنظیمات روی گزینه ی tinymce advanced کلیک کنید . بعد از آن وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را میتوانید در پایین مشاهده کنید .

افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید در منوی ( Unused Buttons ) قسمت هایی را مشاهده میکنید که با کلیک کردن روی هر قسمت و نگه داشتن کلید موس میتوانید آن را به منوی بالایی سمت چپ بکشید و به پیشفرض نوشته ی خود انتقال دهید . پس از این اقدام هنگامی که شما به پنل مدیریت خود برای نوشتن یک عنوان وارد میشوید ، قسمت هایی که در افزونه به پیشفرض نوشته ی خود اضافه کردید را میتوانید مشاهده کنید و از آن ها برای زیبایی و جالب تر شدن نوشته و علاوه بر این برای جذب بازدید کننده ، استفاده کنید .

قسمت های این افزونه عبارتند از :

 1. ساختار
 2. اندازه قلم
 3. برش
 4. رو نوشت
 5. چسباندن
 6. زیر نویس
 7. بالا نویس
 8. خط افقی
 9. گذاشتن
 10. چاپ
 11. نشانی داخلی
 12. جست وجو و جایگزینی
 13. و …

امیدوارم با افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced بتوانید از این به بعد حرفه ای تر از قبل مطلب بنویسید.