کد نمایش مدت زمان گذشته از تاریخ انتشار مطلب در قالب وردپرسReviewed by najafi on Aug 29Rating: ۳.۵کد نمایش مدت زمان گذشته از تاریخ انتشار مطلب در قالب وردپرسبا استفاده از کد نمایش مدت زمان گذشته از تاریخ انتشار مطلب در قالب وردپرس شما میتوانید تاریخ مطالب سایت خود را به صورت جالب تر نشان بدهید

کد نمایش مدت زمان گذشته از تاریخ انتشار مطلب در قالب وردپرس

کد نمایش مدت زمان گذشته از تاریخ انتشار مطلب در قالب وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام کدی را به شما معرفی کنم که قابلیت بسیار جالبی دارد . این کد بسیار آسان و در عین حال کاربردی است . گاهی اوقات دوستان و همکارانی هستند که میخواهند برای مطالب خود ، به جای اینکه تاریخ انتشار مطلب را نشان دهد ، نشان میدهد که مطلب های سایت چند روز پیش منتشر شده است . البته این کد برای کسانی است که میخواهند مطالب سایت خود زیبا تر و جالب تر نشان داده شود .

به جای تاریخ انتشار مطالب از چند روز پیش ، برای انتشار مطالب

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این کد را برای شما توضیح بدم . پس با این قسمت از آموزش سایت ما همراه باشید . در ابتدا شما باید فایل index.php یا single.php را در قالب سایت خود بیابید سپس کد زیر را در یکی از این فایل ها کپی کنید . در ضمن این دو فایل تفاوتی با هم ندارند و شما کد زیر را در هر کدام از این فایل ها که قرار بدهید به درستی کار میکند .

نمایش مدت زمان گذشته ی انتشار مطالب در وردپرس

اکنون کد زیر را برای شما دوستان عزیز قرار دادم .

البته باید گفته شود که برای کار کردن کد بالا باید آن را زیر کدی قرار دهید که با استفاده از این کد شما بتوانید مطالب را در قالب سایت خود نمایش دهید . کدی که خدمتتان عرض کردم ، برای شما در پایین گذاشتم .

امیدوارم از این قسمت از آموزش ما لذت برده باشید و مورد استفاده شما همکاران قرار گرفته باشد .