افزونه ساخت جدول حرفه ای در وردپرس با Table PressReviewed by najafi on Aug 19Rating: ۴.۰افزونه ساخت جدول حرفه ای در وردپرس با Table Pressبا استفاده از افزونه ساخت جدول حرفه ای در وردپرس با Table Press شما میتوانید برای سایت خود جدول های زیبایی ایجاد کنید

افزونه ساخت جدول حرفه ای در وردپرس با Table Press

افزونه ساخت جدول حرفه ای در وردپرس با Table Press

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب خودم میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از این افزونه شما میتوانید یک جدول زیبا و چذاب برای سایت خود بسازید . گاهی اوقات تعدادی از همکاران هستند که برای زیبایی یا لازمه ی  سایت خود نیاز دارند که جدول های مختلفی در سایت قرار دهند . برای این کار ما میتوانیم افزونه ی table-press را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید به راحتی و در اسرع وقت جدول های متفاوتی در سایت ایجاد کنید .

چگونه در سایت وردپرسی جداول مختلفی ایجاد کنیم؟

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی و کاربرد این افزونه را به شما معرفی کنم . پس برای یادگیری و آشنایی با این افزونه با این قسمت از توضیحات و آموزش ما همراه باشید . همانطور که اطلاع دارید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از انجام این اقدامات و پس از فعالسازی افزونه ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، گزینه ای به این کادر اضاف میشود به نام خود افزونه یعنی گزینه ی table-press . پس از کلیک روی این گزینه وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین می بینید .

افزونه ساخت جدول حرفه ای در وردپرس با Table Press

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید در منوی بالایی این صفحه روی گزینه ی Add New کلیک کنید . پس از کلیک صفحه ای باز میشود که عکس آن را برای شما گذاشتم .

افزونه ساخت جدول حرفه ای در وردپرس با Table Press

همانطور که در تصویر بالا می بینید ، در قسمت بالایی که مربوط به ساخت جدول جدید میشود ، گزینه ی Table Name را داریم که در اینجا باید اسم جدول خود را تایپ کنید . در قسمت بعدی توضیحات بیشتر را داریم که نیازی به پر کردن این کزینه نداریم . در دو گزینه ی بعدی تعداد ردیف ها و تعداد ستون ها را داریم که مربوط به خود شما میشود . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .