جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس با Super Post CleanerReviewed by najafi on Aug 11Rating: ۴.۰جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس با Super Post Cleanerبا استفاده از افزونه ی جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس با Super Post Cleaner شما میتوانید از انتشار مطلب مجدد مطلب جلوگیری کنید

جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس با Super Post Cleaner

جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در وردپرس با Super Post Cleaner

با سلام خدمت دوستان و وبمساران عزیز . دوستان و وبمسترانی هستند که میخواهند در سایت خود نوعی نظم که مربوط به همه ی نوشته های سایت میشود ، ایجاد کنند . برای این کار به عنوان مثال یکی از راه هایی که من به شما معرفی میکنم این است ، که ما بتوانیم در سایت خود کنترل مطالب خود را داشته باشیم . برای این موضوع راه های مختلفی است که من یکی از بهترین و آسان ترین راه ها را به شما عرض میکنم . بهترین راه برای این موضوع اضافه کردن افزونه ای به نام Super Post Cleaner است که شما میتوانید با استفاده از جلوگیری از انتشار یک مطلب به صورت مجدد در سایت شما قادر هستید که بر مطالب سایت خود مدیریت کنید و این مطالب را کنترل کنید .

چگونه از انتشار مجدد یک مطلب جلوگیری کنیم

شاید برخی از دوستان و وبمسترانی که در سایت های مختلف فعالیت میکنند وقت کافی برای بازبینی مطالب سایت نداشته باشند ، ما افزونه ی Super Post Cleaner را به شما معرفی میکنیم . با استفاده از این افزونه دیگر لازم نیست مطلبی که میخواهید در سایت بگذارید را چک کنید که آیا این مطلب قبلا در سایت نوشته شده است یا باید آن را به مطالب سایت اضاف کنید . پس از اینکه شما مطلب را در سایت مینویسید باید آن را برای بازبینی بفرستید تا مدیر سایت پس از بازبینی مطلب شما آن را منتشر کند . هنگامی که مدیر سایت آن را برای انتشار میفرستد ، این افزونه که بر روی سایت شما فعال است یک ارور میدهد که آن به این معنی است که این مطلب قبلا در سایت شما منتشر شده است که یک سوال از شما میپرسد که آیا میخواهید این مطلب را جایکزین مطلب قبلی کنید یا نه . دو گزینه رت مشاهده میکنید به نام های (Yes و No ) که اگر روی Yes کلیک کنید مطلب شما جایگزین و اگر روی No کلیک کنید مطلب شما به پیشنویس منتقل میشود . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .