افزونه ارسال ایمیل در هنگام ارسال جواب به دیدگاه های وردپرسReviewed by najafi on Aug 15Rating: ۳.۰افزونه ارسال ایمیل در هنگام ارسال جواب به دیدگاه های وردپرسبا استفاده از افزونه ارسال ایمیل در هنگام ارسال جواب به دیدگاه های وردپرس ( Subscribe to Comments ) شما میتوانید به نظر نظردهندگان پاسخ دهید

افزونه ارسال ایمیل در هنگام ارسال جواب به دیدگاه های وردپرس

افزونه ارسال ایمیل در هنگام ارسال جواب به دیدگاه های وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان . امروز با یکی از مطالب دیگر من همراه باشید . در این مطلب میخوام شما را با افزونه ای آشنا کنم که برای بعضی از سایت ها بسیار مفید میباشد . حتما کسانی هستند که در سایت های مختلف نظرات خود را ارائه میدهند و میخواهند بدانند که نظر آن ها در سایت خوانده شد یا نه . این امر برای نظر دهنده ها بسیار مهم است و گاهی اوقات منتظر جواب میمانند در حالی که اطلاع ندارن که آیا نظر آن ها خوانده شده است یا نه . برای این کار من افزونه ای را به شما معرفی و پیشنهاد میکنم که قابلیت انجام این کار را در اسرع وقت و به سرعت داشته باشد و افراد نظر دهنده از انتظار دست بکشند و به کار های مهم تر خود برسند . اسم این افزونه Subscribe to Comments میباشد .

چگونه به نظر دهندگان سایت ایمیلی بفرستیم که بدانند به نظر آن ها جواب داده ایم

در ادامه ی مطلب میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح دهم . پس با ما همراه باشید . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از فعال سازی افزونه در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی تنظیمات گزینه ای اضاف میشود به اسم خود افزونه یعنی Subscribe to Comments . پس از کلیک روی این گزینه وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در میتوانید در پایین مشاهده کنید .

افزونه ارسال ایمیل در هنگام ارسال جواب به دیدگاه های وردپرس

همانطور که در تصویر بالا می بینید این صفحه گزینه هایی دارد که عبارتند از :

  1. اسم ایمیل
  2. آدرس ایمیل ، که این دو گزینه مربوط به اطلاعات خود شما میشود
  3. با تیک این گزینه شما ایمیل خود را تایید کرده اید
  4. فرمت نام نظر دهنده که مربوط به اطلاعات نظر دهنده میشود
  5. با تیک این گزینه CSS خود را پاکسازی میکنید

سپس روی گزینه ی ( save change ) یعنی ذخیره تغییرات کلیک کند تا تغییرات شما ذخیره شود . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.