حل مشکل اخطار کد مخرب گوگل هنگام ورود به سایتReviewed by najafi on Nov 2Rating: ۳.۵حل مشکل اخطار کد مخرب گوگل هنگام ورود به سایتبا استفاده از آموزش حل مشکل اخطار کد مخرب گوگل هنگام ورود به سایت ، شما میتوانید از یکی از اخطار های گوگل در سایت راحت شوید و لذت ببرید

حل مشکل اخطار کد مخرب گوگل هنگام ورود به سایت

حل مشکل اخطار کد مخرب گوگل هنگام ورود به سایت

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام لینکی را به شما معرفی کنم که با استفاده از این لینک شما میتوانید از اخطاری که هنگام ورود به سایت رخ میدهد ، جلوگیری کنید . افرادی هستند که بدون آنکه خودشان بدانند ، سایتشان دچار مشکلاتی است که یکی از بارزترین آن ها همین اخطار هنگام ورود به سایت است . دوستانی که در این زمینه فعالیت میکنند دوست ندارند که سایتشان با مشکل رو به رو شود . برای این دسته از افراد راه حلی را پیشنهاد میکنیم که بر روی تمامی سایت ها جواب گو است .

اخطار گوگل به دلیل وجود کد های مخرب در سایت

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این لینک را برای شما عزیزان توضیح بدم . پس با این قسمت از آموزش حل مشکل اخطار کد مخرب گوگل هنگام ورود به سایت ، با ما همراه باشید . گوگل به دلایلی این اخطار را میدهد که برای شما ، دلایل را خواهم گفت . این دلایل عبارتند از :

  1. گوگل حدس میزند که سایت شما هک شده است .
  2. گوگل فکر میکند که در سایت شما از کد های مخرب استفاده شده است .
  3. استفاده از شبکه های تبلیغاتی با امنیت پایین .

این اخطار به معنای آن است که اگر شما وارد سایت شوید ممکن است به سایت شما ویروس های نرم افزاری وارد شود .

دلیل اخطار دادن گوگل هنگام ورود به سایت

لینکی را که خدمتتان عرض کردم برای شما در پایین گذاشتم . برای رفع این مشکل کافی است آدرس سایت خود را آخر این لینک قرار دهید و در مرورگر سایت خود کپی کنید . مانند لینک زیر .

اگر میخواهید از مشکل های سایت خود راحت شوید با سایت ما همراه باشید . امیدوارم از این قسمت از آموزش حل مشکل اخطار کد مخرب گوگل هنگام ورود به سایت ، لذت برده باشید .