آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرسReviewed by najafi on Nov 2Rating: 3.5آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرسبا این قسمت از آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس شما میتوانید تصاویر آپلود شده در سایت را به بازدیدکنندگان و کاربران نشان دهید

آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس

آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام راهی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید مشکل نمایش داده نشدن تصاویر در وردپرس را با این راه حل کنید . این راه یکی از بهترین و سریع ترین روش هایی است که با استفاده از آن شما از یکی دیگر از مشکل های سایت آسوده خاطر میشوید . به هیچ عنوان نگران مشکل های دیگر سایت خود نباشید . همه ی مشکلات با مراجعه به سایت darswp.com حل و آسان میگردد . پس برای رسیدن به این راه تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید .

بخونی قطعا ضرر نمیکنی  آموزش نمایش تاریخ اخرین آپدیت پست در قالب وردپرس

نشان داده نشدن تصاویر در سایت وردپرسی

در ادمه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده از این راه را برای شما توضیح بدم . گاهی اوقات دوستان و همکارانی هستند که به خاطر دلایلی بر هاست سایت خود افزونه هایی نصب و فعال میکنند . این کار برای ارتقاء سایت وردپرسی لازم است و این افراد باید اینگونه افزونه ها رانصب کنند تا سایتشان امکانات بیشتری پیدا کند .

عدم نمایش تصاویر آپلود شده در سایت های وردپرسی

این مشکل در بیشتر سایت ها وجود دارد و آن هم به خاطر نصب و فعال کردن افزونه ای است به نام افزونه ی Photon . اکنون شما باید با این مشکل دست و پنجه نرم کنید ، آن هم چگونه ؟ اگر تصاویر بر روی هاست شما آپلود شده است به دلیل وجود آدرس های i0.wp.com ، i1.wp.com و i2.wp.com در اول آدرس های عکس شما است که لینک آن را برای شما در پایین قرار داده ام .

شما باید در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت مییشود ، افزونه را غیرفعال کنید تا تصاویر شما در سایت نشان داده شود .

بخونی قطعا ضرر نمیکنی  آموزش زمان بندی انتشار مطالب در وردپرس

آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس

امیدوارم از این قسمت از آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس لذت برده باشید .