آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرسReviewed by najafi on Nov 2Rating: ۳.۵آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرسبا این قسمت از آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس شما میتوانید تصاویر آپلود شده در سایت را به بازدیدکنندگان و کاربران نشان دهید

آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس

آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام راهی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید مشکل نمایش داده نشدن تصاویر در وردپرس را با این راه حل کنید . این راه یکی از بهترین و سریع ترین روش هایی است که با استفاده از آن شما از یکی دیگر از مشکل های سایت آسوده خاطر میشوید . به هیچ عنوان نگران مشکل های دیگر سایت خود نباشید . همه ی مشکلات با مراجعه به سایت darswp.com حل و آسان میگردد . پس برای رسیدن به این راه تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید .

نشان داده نشدن تصاویر در سایت وردپرسی

در ادمه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده از این راه را برای شما توضیح بدم . گاهی اوقات دوستان و همکارانی هستند که به خاطر دلایلی بر هاست سایت خود افزونه هایی نصب و فعال میکنند . این کار برای ارتقاء سایت وردپرسی لازم است و این افراد باید اینگونه افزونه ها رانصب کنند تا سایتشان امکانات بیشتری پیدا کند .

عدم نمایش تصاویر آپلود شده در سایت های وردپرسی

این مشکل در بیشتر سایت ها وجود دارد و آن هم به خاطر نصب و فعال کردن افزونه ای است به نام افزونه ی Photon . اکنون شما باید با این مشکل دست و پنجه نرم کنید ، آن هم چگونه ؟ اگر تصاویر بر روی هاست شما آپلود شده است به دلیل وجود آدرس های i0.wp.com ، i1.wp.com و i2.wp.com در اول آدرس های عکس شما است که لینک آن را برای شما در پایین قرار داده ام .

شما باید در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت مییشود ، افزونه را غیرفعال کنید تا تصاویر شما در سایت نشان داده شود .

آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس

امیدوارم از این قسمت از آموزش رفع مشکل عدم نمایش تصاویر در وردپرس لذت برده باشید .