آموزش نمایش دادن عنوان دسته در وردپرسReviewed by MOSHTAGHI on Aug 11Rating: ۴.۵آموزش نمایش دادن عنوان دسته در وردپرسشاید شماهم دوست داشته باشید لیستی از دسته های مطالب رو در وب سایت خودتون نمایش بدیدپس باماوآموزش نمایش عنوان دسته در وردپرس همراه باشید

آموزش نمایش دادن عنوان دسته در وردپرس

نمایش عنوان دسته در وردپرس

شاید شما هم هنگام بازدید از سایت های مختلف متوجه قسمتی به نام دسته ها شده باشید . در این قسمت  عنوان های دسته های مطالب و گاهی اوقات همراه با تعداد مطالب هر دسته نمایش داده می شود . نمایش لیستی از عنوانین دسته ها در قالب باعث سادگی دسترسی کاربران به دسته های مختلف وب سایت می شود .

در این مطلب شما یاد میگیرید که چطور با استفاده از توابع یا قسمت ابزارک ها در وردپرس عنوان های دسته های مطالب وب سایت خودتون رو نمایش بدید پس با درس وردپرس و آموزش نمایش عنوان دسته در وردپرس همراه باشید .

چگونگی نمایش عنوان دسته در وردپرس

اگر طراح قالب نیستید و از قالب های اماده وردپرسی استفاده میکنید به راحتی با استفاده از بخش ابزارک ها در وردپرس می تونید عنوانین دسته های مطالب وب سایت خودتون رو نمایش بدید .

برای این کار کافیه وارد پیشخوان خودتون در وردپرس بشید و به مسیر نمایش ->> ابزراک ها مراجعه کنید .

نمایش عنوان دسته در وردپرس

حالا روی ابزارک دسته ها کلیک کنید تا زیر منو این دسته برای شما نمایش داده بشه . بعد از نمایش زیر مجموعه ابزراک دسته ها شما قسمت هایی از سایت که می تونید عنوان دسته ها رو نمایش بدید مشاهده میکنید پس از انتخاب قسمت مورد نظر  روی دکمه افزودن ابزراک کلیک کنید .

پس از افزودن ابزراک این پنل برای شما باز میشه :

نمایش عنوان دسته در وردپرس

از قسمت نام یک نام برای نمایش این قسمت در قالب وب سایت بنویسید . بعد از انتخاب و نوشتن نام مناسب بسته به شرایط و انتخاب خودتون هر قسمت رو خواستید تیک بزنید و روی دکمه ذخیره کلیک کنید .

تابع نمایش عنوان دسته ها در وردپرس

اگر هم طراح قالب هستید یا دوست دارید از طریق ویرایش کد های قالب عنوانین دسته ها رو نمایش بدید کافی هست این تابع رو به قالب خودتون اضافه کنید:

این تابع لیستی از دسته ها همراه با لینک هر دسته نمایش می دهد که کاربر با کلیک روی هر درسته وارد مطالب مربوط به دسته می شود .