نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس با کد و افزونهReviewed by MehraZ on Jul 23Rating: ۳.۵نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس با کد و افزونهآموزش نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس با کد و افزونه به صورت تصویری برای کنترل زمان انلاین بودن و اخرین تاریخ حضور کاربران

نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس با کد و افزونه

نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس با کد و افزونه

اگر میخواهید فعالیت کاربران و افرادی که عضو سایت شما هستند را پیگیری کنید, پست امروز ما را دنبال کنید و بتوانید ببینید که کاربران سایتتان اخرین باری که آنلاین شده اند چه تاریخی بوده و بتوانید با استفاده از این امار کاربران سایتتان را کنترل کنید البطه برخی افزونه های حرفه ای مانند افزونه userpro فارسی وردپرس که در سایت ما هم هست دارای این توانای هست ولی در صورتی که میخواهید میتوانید این آموزش را ادامه دهید.

نحوه نمایش آخرین ورود کاربران و افراد به سایت در وردپرس با ۲ روش زیر انجام میشود که از هر دو روش میتوانید برای این کار استفاده کنید.

روش های فهمیدن آخرین ورود کاربر در وردپرس

روش ۱ نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس :

اسفاده از افزونه برای فهمیدن آخرین ورود کاربر در وردپرس

یکی از روش هایی که میتوانید به راحتی زمان اخرین ورود کاربران را بفهمید استفاده از افزونه wp-last login است که میتوانید از لینک اخر مطلب به صفحه ان در سایت مخزن وردپرس بروید. این روش بسیار ساده میباشد و شما فقط باید در پنل مدیریت وردپرس این افزونه را نصب و فعال کنید. بعد از اینکه افزونه را نصب و فعال کردید,اگر به داخل افزونه بروید و به قسمت کاربران/همه کاربران بروید, میتوانید ببینید که یک قسمت یا یک ستون با نام Last Login در قسمت مشخصات هر کاربر اضافه شده که تاریخ و زمان آخرین ورود آن کاربر رو برای شما نمایش میدهد.

نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس

اگر دیدید کلمه never برای خیلی از کاربران و افراد عضو شده در سایت موجود است بدین معنی است که آن کاربر بعد از نصب افزونه وارد اکانت نشده است.

روش ۲ نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس :

اسفاده از کد برای فهمیدن آخرین ورود کاربر در وردپرس

در روش دوم شما میتوانید این قابلیت رو به هرجای سایت خود که خواستید منتقل کنید. اولین گام برای انجام این کار کپی کردن کد های زیر در فایل function.php در قالبتان است.

در نتیجه شما میتوانید با استفاده از short code یا کد کوتاه [lastlogin] این قابلیت رو برگه ها و یا نوشته ها و پست های خودتون به نمایش بزارین. اگر خواستید در قسمت دیگه از قالبتون به صورت کد قرار بدید میتونید برای فراخوانی این قابلیت از کد زیر استفاده کنید

امیدوارم از نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت در وردپرس نهایت استفاده رو ببرین.