نمایش تاریخ و ساعت رسمی شمسی در وردپرسReviewed by najafi on Sep 4Rating: ۳.۵نمایش تاریخ و ساعت رسمی شمسی در وردپرسبا استفاده از آموزش نمایش تاریخ و ساعت رسمی شمسی در وردپرس شما میتوانید به راحتی و در اسرع وقت ، تاریخ شمسی به سایت خود اضاف کنید و لذت ببرید

نمایش تاریخ و ساعت رسمی شمسی در وردپرس

نمایش تاریخ و ساعت رسمی  شمسی در وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام کدی را برای شما بگذارم که با استفاده از آن شما میتوانید در سایت خود تاریخ شمسی اضاف کنید تا کاربران و بازدید کنندگان هنگامی که وارد سایت شما میشوند از سایت لذت ببرند . شاید در سایت های دیگر دیده باشید که هنگامی که وارد سایت میشوید در هدر این سایت ها تاریخ دقیق را به طور کاملا و درست برای شما گذاشتند .استفاده از این کد برای این کار یکی از بهترین راه هایی است که ما به شما دوستان پیشنهاد میکنم .

قرار دادن تاریخ شمسی در هدر سایت

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این کد را به شما آموزش و توضیح بدم . پس با این قسمت از آموزش سایت ما همراه باشید . شاید این کد برای تعدادی از طراح سایتان مهم باشد زیرا افرادی دوست دارند بازدید کنندگان بدانند که در چه تاریخی وارد یک سایت شدند .

آموزش قرار دادن تاریخ شمسی در سایت

البته باید گفته شود که شما میتوانید هر جایی از سایت که دوست دارید این تاریخ را به نمایش بگذارید . فقط کافی است کد زیر را در هر قسمتی که میخواهید قرار دهید . در ابتدا باید فایل header.php را در قالب خود پیدا کنید . در ضمن ممکن است یک سری از قالب ها فایل هدر را نداشته باشند و فایل هدرشان داخل فایل ، ایندکس بشه . کد را برای شما در پایین قرار داده ایم .

به این نکته توجه داشته باشید که کد بالا باید در تگ body نوشته شود تا عمل کند . استفاده از این کد بسیار آسان است و نیازی به افزونه یا گشتن شما به دنبال چنین قابلیتی نمیباشد . امیدوارم از این قسمت مطلب ما لذت برده باشید و مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد.