نمایش محتوا به مهمان در وردپرس با WP Content PermissionReviewed by najafi on Aug 12Rating: ۳.۰نمایش محتوا به مهمان در وردپرس با WP Content Permissionبا استفاده از افزونه ی نمایش محتوا به مهمان در وردپرس با WP Content Permission ، شما میتوانید محتوای سایت خود را دسته بندی کنید

نمایش محتوا به مهمان در وردپرس با WP Content Permission

نمایش محتوا به مهمان در وردپرس با WP Content Permission

با سلام خدمت دوستان و وبمستران گرامی . گاهی اوقات طراح سایت ها و وبمسترانی هستند که میخواهند هر محتوا از سایتشان به یک دسته از استفاده کنندگان از سایت نشان داده شود . یعنی شما میخواهید تعدادی محتوا ، فقط به مهمانان یا بازدید کنندگان نشان داده شود یا تعدادی محتوا فقط به کاربران سایت نشان داده شود . با این کار شما میتوانید سایت خود را ترتیب ببخشید و محتوای سایت شما منظم میشود . البته به زیبایی سایت نیز کمک میکند .

چگونه محتوا ها را در وردپرس نمایش دهیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام استفاده از افزونه ی WP Content Permission را به شما آموزش دهم . پس با آموزش نمایش محتوا به مهمان در وردپرس با WP Content Permission همراه باشید . در ادامه ی مطلب میتونم بگم در ابتدا افزونه ی WP Content Permission را به روی هاست نصب کنید و سپس برای فعال سازی آن اقدام کنید . پس از فعال سازی صفحه را رفرش کنید . سپس در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود در منوی تنظیمات گزینه ای باز میشود به اسم WP Content Permission . پس از مشاهده ی این گزینه روی آن کلیک کنید . اکنون وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین می بینید .

نمایش محتوا به مهمان در وردپرس با WP Content Permission

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، این صفحه در دو منوی راست و چپ تقسیم شده است که شرح و کاربرد هریک از گزینه ها را به شما عرض میکنم .

  1. choose the page for guests to be redirect to : در این گزینه شما میتوانید مهمانی را که به سایت شما وارد میشود به صفحه ی دیگری منتقل کنید .
  2. choose the page for registers (after registration) to be redirect to (optional) : این قسمت مربوط به ثبت نام یا اسم نویسی است .
  3. Text for members instead of login form : این قسمت مربوط به متن برای اعضا ، به جای فرم ورود است .
  4. پس از تکمیل گزینه های بالا روی ( ذخیره ی تغییرات ) کلیک کنید .امید وارم از این قسمت از آموزش ما لذت برده باشید .