ارسال پیام خصوصی در وردپرس با افزونه Front End PMReviewed by najafi on Aug 12Rating: ۴.۰ارسال پیام خصوصی در وردپرس با افزونه Front End PMارسال پیام خصوصی در وردپرس با افزونه Front End PM شما میتوانید به صورت خصوصی با کاربرانی که در سایت شما فعالیت میکنند صحبت کنید

ارسال پیام خصوصی در وردپرس با افزونه Front End PM

ارسال پیام خصوصی در وردپرس با افزونه Front End PM

با سلام خدمت دوستان و وبمستران گرامی . خوشحالم که دو باره در خدمت شما دوستان هستم . در این مطلب میخواهم افزونه ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن میتوانید با کاربرانی که در سایت شما فعالیت میکنند به صورت خصوصی صحبت کنید . گاهی اوقات برخی از وبمستران و طراح سایتان قصد صحبت کردن با کاربران سایت خود را به صورت خصوصی دارند . برای این کار من میتوانم افزونه ی Front End PM را به شما پیشنهاد و معرفی کنم .

چگونه با کاربران سایت خود به صورت خصوصی پیام بدهیم

در ادامه ی مطلب خودم میخواهم چگونگی کاربرد و استفاده از افزونه یFront End PM را به شما آموزش دهم . پس با این قسمت از آموزش ما همراه باشید . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود کنید . سپس آن را روی هاست خود فعال کنید . پس از فعال کردن افزونه ی Front End PM ، در کادر یا منوی سمت راست خود که کربوط به پنل مدیریت میشود ، گزیته ای به گزینه های کادر اضاف میشود به نام Front End PM یعنی گزینه ای با نام افزونه ای که نصب کردید . سپس در منوی این گزینه ، تعدادی گزینه ی دیگر مشاهده میکنید با نام های :

  1. All Messages
  2. All Announcements
  3. Settings
  4. Extensions

همانطور که در بالا مشاهده میکنید و تصویر آن را برای شما در پایین گذاشتم ، گزینه ی اول مربوط به تمام SMS هایی که تا به حال فرستادید یا دریافت کرده اید میشود . در گزینه ی بعد که مربوط به تمام اطلاعیه ها میشود ، شما میتوانید تمام اطلاعات مربوط به SMS های خود را ببینید . گزینه ی بعد همتنطور که می بینید مربوط به تنظیمات این افزونه میشود . در قسمت آخر یعنی ضمیمه ها یا همان پیوست شما میتوانید هنگام فرستادن ایمیل یک یا چند فایل را هم زمان با ایمیلتان ارسال کنید .

امیدوارم از این قسمت از آموزش ما لذت برده باشید و مورد استفاده قرار دهید .