کد جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرسReviewed by najafi on Nov 4Rating: ۳.۵کد جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرسبا استفاده از کد جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرس شما میتوانید از امنیت تصاویر خود اطمینان کامل حاصل فرمایید و از این کد لذت ببرید

کد جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرس

کد جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرس

جا داره سلامی بکنیم به همکاران و وبمستران گرامی . در این مطلب خودم میخوام کد جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرس را برای شما توضیح بدم . ضمن اینکه باید خدمتتان عارض باشم که در مطلب قبلی خودم افزونه ی جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرس را برای شما گذاشتم و آن را به طور کامل توضیح دادم .علاوه بر افزونه ی قبلی یعنی افزونه ی WP Content Copy Protection راه های دیگری برای جلوگیری از دزدیده شدن تصاویر در سایت داریم . یکی از این راه ها استفاده از افزونه ی Easy Watermark است و راه دیگر استفاده از چند کد میباشد که در ادامه ی مطلب خودم این دو را به شما آموزش و توضیح میدهم . پس با آموزش کد و افزونه ی جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرس با ما همراه باشید .

چگونه از به سرقت رفتن تصاویر سایت جلوگیری کنیم

در این قسمت میخوام افزونه ی Easy Watermark را برای شما معرفی کنم و در مطلب بعدی خودم استفاده از این افزونه را به شما آموزش میدهم .  هدف اصلی ما از این مطلب استفاده از کد است که این را در همین مطلب برای شما دوستان نوضیح و آموزش میدهم .

راهی برای جلوگیری از دزدیده شدن تصاویر با استفاده از کد

در ادامه ی مطلب میخوام این کد را برای شما بنویسم و را استفاده ی آن را به شما توضیح بدم . چگونگی استفاده از این کد این است که کد زیر را در فایل htaccess کپی کنید .

در قسمتی که ما آدرس سایت خود را نوشته ایم شما میتوانید این را تغییر و اسم سایت خود را بنویسید .

چگونه با استفاده از کد در فایل functions.php از به سرقت رفتن تصاویر جلوگیری کنیم

در این قسمت شما میتوانید کد زیر را در فایل functions.php که باید این را در قالب خود پیدا کنید اضاف کنید .

امیدوارم از این کد جلوگیری از کپی برداری تصاویر در وردپرس لذت برده باشید .