جستجوی صوتی در وردپرس با Voice SearchReviewed by najafi on Aug 12Rating: 3.5جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Searchبا استفاده از افزونه ی جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search میتوانید جستجو گر صوتی به سایت شما اضاف کند و شما از این لذت ببرید

جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search

جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search

با سلام خدمت دوستان و وبمستران عزیز . در این قسمت از مطلب خودم میخوام استفاده از افزونه ی Voice Search را به شما آموزش بدم . گاهی مواقع دوستان و وبمستران عزیزی هستند که میخواهند سایتشان جستجوگر صوتی داشته باشد ، برای این کار میتوانند از این افزونه ی ساده و در عین حال پرکاربرد استفاده کنید . افزونه ی Voice Search بسیار کارایی ساده ولی چالب و کاربردی دارد .

چگونه با استفاده از صدا و صوت در سایت جستوجوگر اضافه کنیم

در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید . ما میتوانیم بانصب یک افزونه ی ساده و پرکاربرد ، جستجوگر سایت خود را فعال کنیم تا کاربران و بازدید کنندگان از سایت ما لذت ببرند . همانطور که اصلاع دارید ، ابتدا باید افزونه را دانلود و پس از دانلود روی هاست نصب کنیم و پس از انجام این اقدامات افزونه را فعال کنیم . پس از انجام کار هایی که در بالا انجام دادیم ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی گزینه ی نمایش ، روی گزینه ی ابزارک ها کلیک کنید و پس از آن وارد صفحه ای میشوید که در تصویر پایین مشاهده میکنید .

بخونی قطعا ضرر نمیکنی  افزونه فارسی ویرایشگر حرفه ای وردپرس tinymce advanced

جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search

همانطور که در تصویر بالا می بینید گزینه هایی در سمت راست می بینید که با کلیک کردن روی گزینه ی جستجو و نگه داشتن آن و کشیدن آن به سمت چپ به منوی ( ستون کناری ) اضاف میشود . پس از این اقدام روی گزینه ی ( ذخیره ) کلیک کنید . اکنون جستجوگر صوتی سایت شما فعال شده و میتوانید از سایت خود لذت ببرید . هنگامی که این جستجوگر صوتی شما فعال میشود ، وارد صفحه ای میشوید که می توانید تصویر آن را در پایین ببینید .

جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، پس از گفتن کلمه ی موردنظر روی گزینه ی ( Voice ) که به صورت تصویری است ، کلیک کنید . ممنون از اینکه با ما همراه بودید .