جستجوی صوتی در وردپرس با Voice SearchReviewed by najafi on Aug 12Rating: ۳.۵جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Searchبا استفاده از افزونه ی جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search میتوانید جستجو گر صوتی به سایت شما اضاف کند و شما از این لذت ببرید

جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search

جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search

با سلام خدمت دوستان و وبمستران عزیز . در این قسمت از مطلب خودم میخوام استفاده از افزونه ی Voice Search را به شما آموزش بدم . گاهی مواقع دوستان و وبمستران عزیزی هستند که میخواهند سایتشان جستجوگر صوتی داشته باشد ، برای این کار میتوانند از این افزونه ی ساده و در عین حال پرکاربرد استفاده کنید . افزونه ی Voice Search بسیار کارایی ساده ولی چالب و کاربردی دارد .

چگونه با استفاده از صدا و صوت در سایت جستوجوگر اضافه کنیم

در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید . ما میتوانیم بانصب یک افزونه ی ساده و پرکاربرد ، جستجوگر سایت خود را فعال کنیم تا کاربران و بازدید کنندگان از سایت ما لذت ببرند . همانطور که اصلاع دارید ، ابتدا باید افزونه را دانلود و پس از دانلود روی هاست نصب کنیم و پس از انجام این اقدامات افزونه را فعال کنیم . پس از انجام کار هایی که در بالا انجام دادیم ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی گزینه ی نمایش ، روی گزینه ی ابزارک ها کلیک کنید و پس از آن وارد صفحه ای میشوید که در تصویر پایین مشاهده میکنید .

جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search

همانطور که در تصویر بالا می بینید گزینه هایی در سمت راست می بینید که با کلیک کردن روی گزینه ی جستجو و نگه داشتن آن و کشیدن آن به سمت چپ به منوی ( ستون کناری ) اضاف میشود . پس از این اقدام روی گزینه ی ( ذخیره ) کلیک کنید . اکنون جستجوگر صوتی سایت شما فعال شده و میتوانید از سایت خود لذت ببرید . هنگامی که این جستجوگر صوتی شما فعال میشود ، وارد صفحه ای میشوید که می توانید تصویر آن را در پایین ببینید .

جستجوی صوتی در وردپرس با Voice Search

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، پس از گفتن کلمه ی موردنظر روی گزینه ی ( Voice ) که به صورت تصویری است ، کلیک کنید . ممنون از اینکه با ما همراه بودید .