افزونه جستجو و جایگزینی کلمات در وردپرس با کلمه مورد نظرReviewed by najafi on Aug 13Rating: ۴.۰افزونه جستجو و جایگزینی کلمات در وردپرس با کلمه مورد نظربا استفاده از افزونه ی افزونه جستجو و جایگزینی کلمات در وردپرس با کلمه مورد نظر که اسمش search-and-replace میباشد کلمات پست خود را تغییر دهید

افزونه جستجو و جایگزینی کلمات در وردپرس با کلمه مورد نظر

افزونه جستجو و جایگزینی کلمات در وردپرس با کلمه مورد نظر

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که قابلیت تغییر کلمات مطالب در وردپرس را دارد . شاید افرادی باشند که بخواهند برخی از کلمات مطالب خود را تغییر دهند . برای این کار ما به شما افزونه ی search-and-replace را معرفی میکنیم . با استفاده از این افزونه شما میتوانید کلمه ی مورد نظر خود را سرچ کنید و آن را تغییر دهید . در غیر این صورت شما باید مطلب خود را قبلا در پیش نویس ها ذخیره کرده باشید و آن مطلب را از سایت حذف کنید و در ویرایش نوشته آن را تغییر دهید و دوباره منتشر کنید . پس برای راحتی این کار و سریع انجام شدن این عمل میتوانید از افزونه ی search-and-replace استفاده کنید .

چگونه کلمه ی مورد نظر در پست خودمان را تغییر دهیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح بدم . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن فعال سازی افزونه را داریم . بعد از فعالسازی افزونه در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود  در منوی ابزار ها گزینه ای اضاف میشود به اسم search-and-replace . پس از کلیک روی این گزینه وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین مشاهده میکنید .

افزونه جستجو و جایگزینی کلمات در وردپرس با کلمه مورد نظر

همانطور که در تصویر بالا می بینید در منوی بالایی صفحه گزینه هایی مشاهده میکنید . شما ابتدا روی گزینه ی search-and-replace کلیک کنید و در قسمت اول این صفحه کلمه ای که میخواهید آن را تغییر دهید بنویسید و در قسمت بعدی کلمه ی موردنظر یا کلمه ی تغییر یافته را بنویسید . توجه داشته باشید که جای کلمات را اشتباه ننویسید . سپس روی گزینه ی Do search-and-replace کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد .