تغییر اسکرول بار در وردپرس با افزونه ScrollbarReviewed by najafi on Aug 23Rating: ۳.۵تغییر اسکرول بار در وردپرس با افزونه Scrollbarبا استفاده از آموزش تغییر اسکرول بار در وردپرس با افزونه Scrollbar شما میتوانید در سایت خود نوعی زیبایی ایجاد کنید تا کاربران از آن لذت ببرند

تغییر اسکرول بار در وردپرس با افزونه Scrollbar

تغییر اسکرول بار در وردپرس با افزونه Scrollbar

جا داره سلامی مجدد عرض کنیم خدمت دوستان عزیز . با یکی دیگر از مطالب مفید این سایت در خدمت شما هستیم . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که یکی از بهترین افزونه هایی است که تا به حال دیدم . این افزونه قابلیت بسیار جالبی دارد . بیشتر کارایی این افزونه مربوط به زیبایی سایت وردپرسی میشود . افزونه ی اسکرول بار  یا نوار ابزار جا به جایی در سایت . شاید شما در سایت های مختلف دید باشید که هنگامی که وارد سایتی میشوید ، یکی از قابلیت های سایت این است که شما را به بالا و پایین سایت هدایت میکند .

متنوع کردن اسکرول برای زیبایی در وردپرس

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح و آموزش بدم . همانطور که خدمتتان عرض کردم ، قابلیت هدایت کاربران به جا های مختلف سایت از جمله موارد مهم در یک سایت میباشد و برای زیبایی این انتقال شما باید از افزونه ی Scrollbar استفاده کنید زیرا این افزونه قابلیت رنگ دادن به این انتقال را دارد .

اسکرول بار در وردپرس باعث چه تغییری میشود ؟

همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از فعالسازی در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، گزینه ای به اسم خود افزونه به این کادر اضاف میشود . سپس شما روی این گزینه کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که تصویر آن را در پایین مشاهده میکنید  .

تغییر اسکرول بار در وردپرس با افزونه Scrollbar

همانطور که در تصویر بالا می بینید ، در این صفحه گزینه هایی وجود دارد که عبارتند از :

  1. رنگ اسکرول
  2. عرض اسکرول
  3. مرز شعاع اسکرول
  4. سرعت حرکت اسکرول
  5. مرز اسکرول
  6. مخفی کردن در حالت خودکار

پس از پر کردن این مشخصات روی گزینه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید . امیدوارم از این قسمت از آموزش تغییر اسکرول بار در وردپرس با افزونه Scrollbar لذت برده باشید .