این برگه مجموع تمام قوانین سایت می باشد از جمله قوانین در مورد خریداران و مشتریان و خوانندگان مطالب سایت.

۱- تمام حقوق مادی و معنوی سایت تحت امتیاز سایت درس وردپرس می باشد و هر گونه کپی برداری یا سوئ استفاده مورد شکایت و پیگیری قرار میگیرد.

۲- در صورت استفاده از مطالب آموزشی سایت و کپی بخشی یا تمام مطلب در سایتتان اجبار به لینک دادن به سایت درس وردپرس با عبارت لینک دهنده “درس وردپرس” می باشید.

۳- ما تنها وظیفه داریم تا به مشتریان سایت پشتیبانی و خدمات دهیم و برای موارد رایگان روی سایت تا جایی که وقت باشد کمک و راهنمایی میکنیم.

۴- اگر میخواهید محصول سایت ما را در سایتتان برای فروش قرار دهید تنها با اجازه مدیر سایت درس وردپرس یعنی آقای ابرقویی و به همراه پرداخت مبلغی بابت این کار اجازه این کار را دارید.

۵- اگر مشکلی در قالب یا افزونه ها یا فارسی سازی آن ها مشاهده کردید از طریق تیکت به ما اطلاع دهید.

۶- ما همواره به فکر امنیت مشتری هستیم و خواهیم بود و از شما عزیزان هم خواهش میکنیم تا ما را همراهی کنید و بعد از اینکه اطلاعات هاست خود را برای نصب قالب یا افزونه یا بررسی مشکلات ارسال میکنید آن ها را تغییر دهید تا کارتون از محکم کاری عیب نکنه.

۷- در مورد مشکل سرعت قالب ها باید بگم که مشکل سرعت در دموی ما به دلیل این می باشد که چندین قالب به همراه دمو همگی روی یک هاست نصب شده اند و اگر شما هم در سایتتان مشکل سرعت دارید باید بگم که تنها قالب باعث کندی سایت نمی باشد و توصیه میکنم مقالات افزایش سرعت سایت وردپرس را در سایت ما بخوانید و از آن ها استفاده کنید.

۸- در مورد آپدیت های قالب ها و افزونه ها باید بگم که ما سعی میکنیم تا در کمترین زمان آپدیت ها را به صورت رایگان به مشتریان بدهیم ولی کمی زمانبر هست و اگر شما نیاز داشتید تا سریعتر آپدیت کنید لطفا یک تیکت ارسال کنید تا زودتر براتون آپدیت را انجام دهیم.

۹- ما تضمینی بابت اورجینال بودن تمام قالب های سایت نمدهیم و از آنجایی که هر زمان امکان بسته شدن اکانت ما در سایت تم فارست می باشد نمیتوانیم برای کسب اطمینان شما عزیزان نام کاربری حساب را در سایت قرار دهیم.

۱۰- ما هرگز در سایت تبلیغات قرار نمیدهیم به دلیل حمایت از مشتریان و بازدیدکننده ها تا به راحتی از سایت استفاده کنند پس خواهش میکنم درخواست تبلیغات ارسال نکنید.

۱۱- عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار ممکن است در قالب یا افزونه کدی را ویرایش یا اضافه کند و این کد باعث خرابی قالب یا افزونه شما شود و رفع این مشکلات در زمینه پشتیبانی ما نمیشود.

۱۲- نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از ایمیل انجام نخواهد شد.

۱۳- مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.

۱۴- نصب رایگان قالب ها: فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۱۵- محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

۱۶- قالب های رایگان و سایر قالب ها: قالب های رایگان فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالبهایی پشتیبانی می شوند که از درس وردپرس دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم.

۱۷- بازگشت وجه :  بازگشت وجه برای محصولات سایت داریم البته برای زمان هایی که مشکل از خدمات ما باشد و مواردی مانند یک مشکل در ظاهر یا کد های قالب که از طرف سازنده قالب می باشد و در اپدیت های بعدی رفع میشوند به ما ربط ندارد و ما مشکل را به طراح قالب انتقال میدهیم تا مشکل شما هرچه سریعتر رفع شود.

۱۸- درس وردپرس حق تغییر در این سند را در هر زمان برای خود محفوظ میدارد. کاربران موظف هستند با مراجعه ی مرتب به این صفحه، خود را از این تغییرات آگاه نمایند.