رونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرسReviewed by abarghoei on Aug 10Rating: ۴.۵رونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرسرونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرس برای بازیابی مطالب وردپرس و آموزش برگرداندن نسخه قبلی مطالب وردپرس و استفاده از آن ها

رونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرس

رونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرس

وردپرس یک قابلیت عالی به نام رونوشت دارد که باعث اسودگی خیال ما وردپرس کار ها میشود که در بخش نوشته ها قرار دارد و ما امروز در این مطلب قصد داریم تا آموزش رونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرس را بدهیم تا بتوانید از این امکان جالب استفاده لازم را ببرید.

رونوشت ها در وردپرس چی هستند ؟

اینطور بهتون بگم بهتره که هر دفعه که شما یک مطلب را ذخیره میکنید نسخه قدیمی آن ذخیره میشود و اگر یک مطلب را ده بار ذخیره کنید ۹ پیشنویس به اضافه الان خود مطلب در خود وردپرس ذخیره شده و میتوانید در صورت نیاز نسخه های قبلی را برگردانید و از آن ها استفاده کنید که در باکس انتشار در ستون سمت چپ در برگه ویرایش مطلب در جلوی عبارت “رونوشت” میتوانید تعداد آن را ببینید و همینطور از آن ها استفاده کنید که میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

رونوشت ها در وردپرس

برای اینکه بتوانید رونوشت های خود را ببینید و آن ها را استفاده کنید کافیست مانند تصویر بالا بر روی دکمه “کاوش” کلیک کنید و در صفحه جدید هر رونوشتی که خواستید را بازیافت کنید.

خب اگر هم بخواید ببینید که اخرین تغییرات توسط چه کسی انجام شده کافیست به پایین صفحه ویرایش مطلبتان بروید و در آنجا در بخش رونوشت مطالب مانند تصویر زیر لیست تغییرات و تاریخ آن ها را مشاهده کنید.

رونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرس

این مورد هم اگم که اگر این بخش رو نمیبیدید دو دلیل دارد یا اینکه هنوز دو یا سه بار ذخیره نکردید تا رونوشت ها به وجود آمده باشند یا اینکه از تنظیمات صفحه این بخش رو فعال نکردید که باید مانند تصویر زیر آن را فعال کنید.

رونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرس

استفاده از رونوشت های وردپرس

در مواقعی که نیاز به رونوشت های قبلی خود دارید در جلوی عبارت “رونوشت” بر روی عبارت “کاوش” مانند دومین عکسی که در همین آموزش نشون داده شد کلیک کنید و به صفحه ای مانند تصویر زیر میروید که متن مطلب شما قرار دارد و میتوانید از آن استفاده کنید و با دکمه های “قبلی” و “بعدی” یا با استفاده از اسکرول باری که وسط این دو دکمه هست به رونشوت های قدیمی خود بروید و در صورت نیاز بر روی دکمه آبی رنگ “بازیابی این رونوشت” کلیک کنید تا رونوشت شما بازیابی شود و از آن استفاده کنید.

استفاده از رونوشت های وردپرس

امیدوارم تا توانسته باشید با آموزش رونوشت ها در وردپرس و استفاده از رونوشت های وردپرس در صورت به وجود آمدن اشتباهی و از دست رفتن مطالبتان آن را از بخش رونوشت ها برگردانید.