محدود کردن نویسنده به یک دسته خاص با Restrict Author PostingReviewed by najafi on Aug 6Rating: ۴.۰محدود کردن نویسنده به یک دسته خاص با Restrict Author Postingبا استفاده از این افزونه میتوانید نظم بهتری به سایت بدهید،مدیریت خود را به درستی انجام دهید ، و نویسندگان فعال در سایت فعالیتشان محدود میشود

restrict-author-posting

محدود کردن نویسنده به یک دسته خاص با Restrict Author Posting

با سلام خدمت دوستان و وبمستران عزیزم . داخل این مطلب میخواهم چگونگی محدود کردن یا کنترل نویسندگان به دسته های خاص صحبت کنم که به کار بیشتر سایت های خبری یا تفریحی میاد که تعدادی نویسنده دارن و میخواهند تا هر نویسنده توی یک دسته فعالیت کنند و بتوانند راحت تر آن ها را کنترل و بررسی کنید پس با ما باشید با آموزش محدود کردن نویسنده به یک دسته خاص با Restrict Author Posting برای وردپرس.

راهی برای محدود کردن نویسندگان به دسته ای خاص

پس از نصب افزونه Restrict Author Posting  از مخزن وردپرس که میتوانید از لینک پایین صفحه نیز به صفحه آن در مخزن وردپرس بروید در منوی کناری پیشخوان قسمت کاربران رو داریم که با انتخاب کردن گزینه همه ی کاربران میتوانیم لیست کل کاربران عضو شده در سایتتان را مشاهده کنید و در آن صفحه یا باید کاربر و نویسنده مورد نظرتان را پیدا کنید یا از بالای لیست بر روی نویسنده ها کلیک کنید و اونجا نویسندتان را پیدا کنید و بر روی ویرایش کلیک کنید که در صفحه ویرایش کاربر   در پایین صفحه میتوانید دسته محدود کردن نویسندگان را به حوضه قابل دسترس خودشان مشخص کنید که در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید .

Restrict Author Posting-1

پس از انجام این کار ها میتوانید با اکانت یکی از نویسنده ها یا با یک اکانت تست با نقش نویسنده وارد شوید و ببینید که به چه صورت است . الان نویسنده در صفحه افزودن نوشته در بخش انتخاب دسته ها تنها دسته هایی که برایش مشخص شده است را مشاهده میکند و سایر دسته ها را نمیتواند ببیند و انتخاب کند و همینطور در زیر عنوان نیز دسته هایی که به نویسنده محدود شده است نوشته می شود پس از این به بعد تنها در دسته خودش میتواند فعالیت کند.

این هم آموزش محدود کردن نویسنده به یک دسته خاص با Restrict Author Posting برای وردپرس کار های عزیز, خسته نباشی این همه نویسنده داری همکار.