ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WPReviewed by najafi on Aug 15Rating: ۴.۰ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WPبا افزونه ی ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WP شما میتوانید به راحتی و در اسرع وقت سایت وردپرسی خود را ریست کنید و یئزر خود را نگه دارید

ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WP

ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WP

با سلام خدمت دوستان و وبمستران عززیزی که در سایت های مختلف فعالیت میکنند . گاهی اوقات به دلیل بعضی از مشکلات و عوامل سایت باید وردپرس خود را ریست کنیم . که برای این کار باید کل سایت وردپرسی خودمان را حذف کنیم و از اول آن را نصب کنیم . این کار ممکن است یوزر قبلی ما که برای ما با ارزش بوده است را از دست بدهیم . پس برای انجام این کار با این روشی گفتم بسیار ضرر آفرین و وقت گیر است . ما برای راحتی این کار افزونه ی Reset WP را به شما پیشنهاد و معرفی میکنیم . این افزونه بسیار کارایی و در عین حال ساده است و هر کسی که بخواهد حتی اگر در این کار حرفه ای نباشد ، میتواند از افزونه ی Reset WP به راحتی استفاده کنند .

چگونه وردپرس خود را ریست کنیم

در ادامه ی مطلب میتونم راهنماییتون کنم که از این افزونه بسیار کاربردی استفاده کنید . وردپرس را به راحتی با افزونه ی Reset WP میتوان ریست کرد . طوری که فقط وردپرس ریست شود . یعنی یوزر ما حذف نشود و ما بتوانیم از یوزر خود پس از ریست وردپرس استفاده کنیم . پس برای آموزش این افزونه و چگونگی کاربرد آن با ما همراه باشد . در ابتدای کار ابتدا باید افزونه را دانلود ، نصب و سپس فعال کنیم . پس از فعال کردن افزونه در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی ابزار ها گزینه ای اضاف میشود به نام خود افزونه یعنی گزینه ی Reset WP . پس از مشاهده ی این گزینه روی آن کلیک کنید و وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را میتوانید در پایین ببینید .

ریست کردن وردپرس با افزونه Reset WP

همانطور که در تصویر بالا می بینید در کادری که داخل صفحه است کلمه ی ( reset ) را تایپ کنید و سپس روی گزینه ی ( reset ) کلیک کنید . اکنون وردپرس شما ریست شده است . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .