آموزش افزونه تغییر نام و ادرس تصاویر اپلود شده در وردپرسReviewed by najafi on Aug 7Rating: ۴.۰آموزش افزونه تغییر نام و ادرس تصاویر اپلود شده در وردپرساگر میخواهید در اسرع وقت و به راحتی نام تصاویر آپلود شده ی خود را تغییر دهید ، ما به شما افزونه ی rename media files را معرفی میکنیم

آموزش افزونه تغییر نام و ادرس تصاویر اپلود شده در وردپرس

آموزش افزونه تغییر نام و ادرس تصاویر اپلود شده در وردپرس

با سلام خدمت دوستان و وبمستران خوب . در این مطلب میخواهم افزوه تغییر آدرس یا نام تصاویر آپلود شده در سایت را به شما معرفی کنم . شاید دوستانی که در سایت های مختلف فعالیت دارند پس از آپلود کردن تصاویر خود بخواهند آدرس یا نام تصاویر را تغییر دهند . برای این کار یا باید تصویر خود را از روی سایت پاک کنید یا باید وارد هاست شوید و از آنجا نام تصاویر را تک تک تغییر دهید که این کار باعث میشود وقت شما به هدر برود و به کارهای دیگرتان نرسید . با افزونه rename-media-files شما به راحتی میتوانید در اسرع وقت نام عکس های آپلود شده خود را تغییر دهید . پس با آموزش ما همراه باشید .

چگونگی تغییر نام یا آدرس عکس های آپلود شده در سایت

در این بخش از مطلب خودم میخوام  استفاده از افزونه rename-media-files در وردپرس را به شما دوستان آموزش بدم .

همان طور که میدانید ابتدا افزونه را باید نصب کنید و سپس ار آن استفاده کنید . پس از نصب افزونه rename-media-files بر روی هاست در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود در منو رسانه ها روی گزینه ی کتابخانه کلیک میکنید و عکس هایی که تا به حال در سایتتان آپلود کرده اید را مشاهده میکنید . سپس تصویری را که میخواهید آدرس یا نام آن را تغییر دهید ، انتخاب میکنید . سپسدر سمت چپ تصویری که انتخاب کرده اید صفحه ای مشاهده میکنید که در پایین میتوانید ببینید .

آموزش افزونه تغییر نام و ادرس تصاویر اپلود شده در وردپرس

 

همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید در قسمت پایینی تصویر روی گزینه ی ( ویرایش جزئیات بیشتر ) کلیک کنید و پس از کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه ی دیگری میشوید که آن را در پایین مشاهده میکنید .

آموزش افزونه تغییر نام و ادرس تصاویر اپلود شده در وردپرس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، در کادر جلوی گزینه ی ( New file name ) آدرس جدید تصویر خود را تایپ میکنید .

آموزش افزونه تغییر نام و ادرس تصاویر اپلود شده در وردپرس

بعد از انام مراحا قبل روی گزینه ی به روز رسانی که در تصویر بالا مشخص میباش کلیک میکنید و آدرس تصویر شما تغییر میکند . امید وارم از این بخش از آموزش ما لذت برده باشید و مورد استفاده قرار دهید .