کد حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرسReviewed by m.altafi on Jun 21Rating: 4.0کد حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرسکد حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس بهترین روش برای جلوگیری از لینک شدن نظرات به سایت نویسنده نظر در سایت وردپرس می باشد برای سئوی سایت

کد حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس

مدتی بود که داشتم دنبال یک کد خوب برای حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس میگشتم که در آخر به یک کد عالی و کوتاه برخوردم . امیدوارم کاربران درس وردپرس از این کد استفاده کنند چون واقعا کد خوب تری نسبت به بقیه کد ها هست. این کد باعث کد حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس یا همون کامنت های وردپرس میشود.

کد حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس

حالا میخواید بدونید این کار یعنی همون حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس به درد چی می خوره ؟ این کار باعث میشه که بعضی از افراد که برای زیاد کردن بک لینک سایت به سایت های معروف میان و توی بخش نظرات علاوه بر نظر آدرس سایت خودشون رو قرار میدهند. این کار برای جلوگیری از سوء استفاده از سایت شما توسط این طور افراد هست. گذاشتن این کد کار آسانی هست و خیلی زیاد کار نمی بره.

کد حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس

خوب شما برای اینکار سه راه حل دارید که ما راه حل سوم رو بهتون پیشنهاد میکنیم.

۱_ شما میتوانید کلا بخش نظرات رو حذف کنید.که فکر نکنم خیلی خوشایند افراد و وبمستر های عزیز باشه و این کار در خیلی از سایت ها حتی باعث کم شدن کاربرای اون سایت میشه چون بخش نظرات یه بخش مهم و حیاتی هست که کاربر عضو یا مهمان میتونه با مدیر وبسایت تبادل نظر داشته باشه و مشکلات کاربر به ادمین یا مدیر سایت منتقل میشه و مدیر به حل مشکل میپردازد.

۲_ میتونید بخش آدرس نظرات وردپرس رو حذف کنید که هم بتونند نظر بدهند و هم تبادل نظر دروبسایت داشته باشیم.که این راه حل یک مشکل اساسی داره و اون مشکل اینه که خیلی ها دوست دارند آدرس وبسایت یا وبلاگ نظر دهنده رو به دلایل مختلف داشته باشند.

۳_ این کد را مطابق دستور کپی کنید و درجای مناسب قرار دهید.این کد کارش چیه ؟ این کد باعث میشه که لینک وبسایت نظر دهنده در سایت نمایش داده نشود و این کار باعث جلوگیری از بک لینک گرفتن از سایت شما میشود خوب باید کد زیر رو در بخش اول یا اخر function.php قرار بدید و مشکلتون رو به راحتی حل کنید.

خب شما به همین سادگی تونستید مشکلتون رو حل کنید.

تذکر : سعی کنید از راه حل سوم پیشنهادی توسط ما کمک بگیرید.