نمایش سخنان تصادفی در وردپرس با Random TextReviewed by najafi on Aug 15Rating: ۳.۰نمایش سخنان تصادفی در وردپرس با Random Textبا استفاده از افزونه ی نمایش سخنان تصادفی در وردپرس با Random Text شما میتوانید سخنان زیبای تصادفی را در سایت خود قرار دهید و لذت ببرید

نمایش سخنان تصادفی در وردپرس با Random Text

نمایش سخنان تصادفی در وردپرس با Random Text

با سلام خدمت شما دوستان و همکاران گرامی . گاهی اوقات برخی از وبمستران و طراح سایتان هستند که میخواهند مطالب خود را جذاب کنند . این دسته از افراد به سایت خود اهمیت میدهند و بازدیدکنندگان از سایت میتوانند لذت ببرند . مثلا برخی افراد میخواهند مطالب تصادفی را برای کاربران خود به نمایش بگذارند . مطالبی مثل : ضرب المثل ها ، سخنان بزرگان ، حدیث ها ، جملات آموزشی و … ووجود دارد که با گذاشتن اینها در سایت تعامل بین کاربران ، مهمانان و بازدیدکنندگان ، بیشتر میشود . ما در اینجا میخواهیم افزونه ای را به شما معرفی کنیم که قابلیت این اموراتی که خدمت شما عرض کردیم را داشته باشد . نام این افزونه Random Text است که در این مطلب میخوام به شما پیشنهاد و عرفی کنم و علاوه بر این ها به شما آموزش نیز بدهم . البته آموزشی که به کار شما بیاید .

چگونه در وردپرس سخنان تصادفی بگذاریم

در ادامه ی مطلب خودم میخواهم چگونگی استفاده از افزونه ی Random Text را توضیح دهم . پس با این قسمت از آموزش ما همراه باشید .همانطور که شما دوستان میدانید و اطلاع دارید ، ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس بر روی هاست نصب و پس از آن افزونه را فعال میکنیم . پس این اقدامات در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی تنظیمات گزینه ای باز میشود به نام خود افزونه یعنی Random Text که میتوانید تصویر آن را در پایین ببینید .

نمایش سخنان تصادفی در وردپرس با Random Text

همانطور که در تصویر بالا می بینید ، گزینه هایی در صفحه ی افزونه وجود دارد که در قسمت اول آن متن تصادفی ای که میخواهید در سایت بگذارید را مینویسید . در قسمت بعد شما میتوانید متن تصادفی خود را دسته بندی کنید . در قسمت بعد دو گزینه وجود دارد که مربوط به نشان دادن متن تصادفی در سایت میشود . امیدوارم از این قسمت از آموزش ما لذت برده باشید .