آموزش قرار دادن QR code در سایت وردپرسیReviewed by najafi on Nov 4Rating: ۳.۵آموزش قرار دادن QR code در سایت وردپرسیبا استفاده از آموزش قرار دادن QR code در سایت وردپرسی شما میتوانید با قرار دادن بارکد در سایت خود بازدیدکننده را به صفحه ی کاربر منتقل کنید

آموزش قرار دادن QR code در سایت وردپرسی

آموزش قرار دادن QR code در سایت وردپرسی

با یکی دیگر از مطالب این سایت در خدمت شما دوستان و همکاران هستیم . در این مطلب میخوام کدی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید در مطالب سایت یا در خود سایت بارکد ایجاد کنید . این کد بسیار کار آمد و مفید است زیرا هنگامی که بازدیدکنندگان وارد سایت شما میشوند ، دیگر لازم نیست در سایت جستجو کنند تا مطلب خود را بیابند . فقط کافی است با تلفن همراه خود با برنامه بارکد خوان روی این بارکد بگیرند و وارد مطلب یا قسمت مورد نظر خود شوند . این یکی از سریع ترین راه هایی است که هر کاربری میتواند با استفاده از آن قسمت مورد نظر خود را به راحتی و در اسرع وقت پیدا کند و از آن استفاده کند .

قرار دادن بارکد در سایت وردپرسی با استفاده از کد

در ادمه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این کد را برای شما توضیح و آموزش بدم . پس با این قسمت از آموزش قرار دادن QR code در سایت وردپرسی با سایت درس وردپرس همراه باشید تا بدانید که این کد تا چه حد ارزشمند است و به کار چه سایت هایی می آید . این کد اغلب در سایت هایی وجود دارد که سایت آن ها بسیار شلوغ است و بازدید آن ها بسیار بالا است .

گذاشتن بارکد در سایت یا مطالب سایت

حال با آموزش ما همراه باشید . در ابتدا باید در منوی نمایش سایت خودتان روی گزینه ی ویرایشگر کلیک کنید تا وارد ویرایشگر قالب خود شوید . سپس فایل single.php را در قالب خود پیدا کنید . پس از یافتن فایل single.php باید کد زیر را بین حلقه های while و endwhile کپی کنید تا این کد به درستی عمل کند .

امیدوارم از این قسمت آموزش قرار دادن QR code در سایت وردپرسی لذت برده باشید .