آموزش قرار دادن متن روی عکس با کد در htmlReviewed by najafi on Nov 3Rating: ۴.۰آموزش قرار دادن متن روی عکس با کد در htmlبا استفاده از این قسمت از آموزش قرار دادن متن روی عکس با کد در html شما میتوانید به راحتی و در اسرع وقت بر روی تصاویر خود متن قرار دهید

آموزش قرار دادن متن روی عکس با کد در html

آموزش قرار دادن متن روی عکس با کد در html

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام کدی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید روی عکس های خود در سایت متن بگذارید . این یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کدهایی است که من با استفاده از آن سایت وردپرسی خود را بسیار زیبا تر و جالب تر کردم . اگر میخواهید نحوه ی استفاده از این کد را بدانید با این قسمت از آموزش قرار دادن متن روی عکس با کد در html ، ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید .

گذاشتن متن روی عکس های سایت وردپرسی

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح و آموزش بدم . شما با استفاده از این کد بسیار ساده میتوانید در کد های html خود ، بر روی عکس های سایت متن قرار دهید ، همانگونه که خودتان بخواهید با اندازه و فونت مورد علاقه ی شما .

چگونگی استفاده از کد قرار دادن متن بر روی عکس

  1. از text-align برای مشخص کردن محل قرار گرفتن متن روی تصویر
  2. از color برای مشخص کردن رنگ متن ( رنگ مشکی = ۲c3e50 # , رنگ سفید = ecf0f1 # , رنگ آبی = ۱۷۸۴d9 # , رنگ قرمز = ff5959 # , رنگ زرد =  f1c40f # )
  3. از background-image برای فراخوانی تصویر که به جای اسم image.jpg شما میتوانید آدرس مورد نظر خود را روی تصویر قرار دهید
  4. از width برای تعیین عرض عکس که بر حسب پیکسل محاسبه میشود
  5. از height برای ارتفاع تصویر استفاده میشود
  6. و در قسمت آخر شما به جای ( متن شما ) میتوانید متن مورد نظر خود را بنویسید
امیدوارم از آموزش قرار دادن متن روی عکس با کد در html لذت برده باشید .