نمایش مطالب محبوب با استفاده از تعداد دیدگاهReviewed by abarghoei on Apr 7Rating: ۳.۵نمایش مطالب محبوب با استفاده از تعداد دیدگاهکد نمایش نمایش مطالب محبوب با استفاده از تعداد دیدگاه به همراه تصویر شاخص برای وردپرس تا بتوانید در وردپرس خود محبوبترین مطالبتان را به نمایش بگذارید

نمایش محبوب ترین مطالب بر اساس تعداد دیدگاه

نمایش مطالب محبوب با استفاده از تعداد دیدگاه

یکی از راه های جلب بازدید کننده برای خواندن مطالب شما این است که یک بخش ویژه برای آن ها بسازید مثل باکس نمایش محبوب ترین مطالب سایت که یکی از روش های جدا کردن مطالب مناسب نمایش بر اساس تعداد نظر یا دیدگاه هست و برای این کار افزونه هایی هم موجود هست ولی دوستانی که میخواهند این کار را با کد انجام بدن و نخواهند که با استفاده از افزونه سرعت سایتشون پایین بیاید من این مطلب را با عنوان نمایش مطالب محبوب با استفاده از تعداد دیدگاه آماده کردم تا بتوانید استفاده کنید.
برای این کار نیازی به کد نویسی ندارد و تنها کافیست در صورت تمایل کد هایی را که من از پیش آماده کرده ام براتون را ویرایش کنید، من از کدهای php استفاده کردم و با css هم به اون استایل می دم. حالا میریم سر اصل مطلب:
ابتدا یک تابع می نویسیم که مطالب پربازدید را پیدا می کند، کد تابع به صورت زیر است که باید در function.php قالب قرار دهیم.

در قسمت کوئری کد بالا مطالب را بر اساس تعداد دیدگاه ها مرتب کرده و در یک حلقه while فرا خوانی می کنیم.

حالا برای نمایش مطالب محبوب بر اساس نعداد دیدگاه ها کافیه شورت کد تولید شده را در جای مورد نظر در پنل مدیریت وب سایتتان کپی کنید. مثلا کد را در بخش ابزارک ها از منوی نمایش در قسمت متن قرار میدیم برای مکان هایی که قالب قابلیت آن را دارد مثل سایدبار یا فوتر سایت یا اینکه در صورت داشتن تخصص مورد نیاز این کد را در فایل سایدبار قالبتان کپی کنید ولی هر طور که خودتون مایل هستید.

اگر می خواهید تصویر را هم نمایش دهید می توانید از کد زیر استفاده کنید.

خط فوق را بعد از تک <li> قرار دهید. کد فوق تصویر مطلب را در اندازه ۴۰*۴۰ نمایش می دهد شما می توانید سایز را تغییر دهید.

کد زیر هم یک استایل ساده برای نمایش مطلب است که می توانید استفاده کنید.

امیدوارم از آموزش نمایش محبوب ترین مطالب بر اساس تعداد دیدگاه به همراه تصویر شاخص ما لذت برده باشید و استفاده کنید.