افزونه wp optimize بهینه سازی دیتابیس وردپرسReviewed by نویسنده on Feb 1Rating: ۴.۵افزونه wp optimize بهینه سازی دیتابیس وردپرسیکی از روش های بالا بردن سرعت سایت وردپرس استفاده از افزونه wp optimize بهینه سازی دیتابیس وردپرس است که میتوانید حجم دیتابیس سایت خود را کاهش دهید و سرعت

افزونه wp optimize بهینه سازی دیتابیس وردپرس

امروزه که سایت های خبری ، دانلودی و …  تعداد مطلب زیادی را در خود جای داده اند مشکل کمبود فضا در هاست و همچنین سرعت کم لود شدن را دارند . ما برای شما راه حل خوبی داریم . شما با افزونه wp optimize بهینه سازی دیتابیس وردپرس که به شما معرفی میکنیم میتوانید سرعت لود سایت خود را زیاد و همچنین دیتابیس خود را بهینه سازی کنید.

بهینه سازی دیتابیس به چه علتی انجام می شود؟

تمام اطلاعات وبسایت شما در پایگاه داده ذخیره میشود.اطلاعاتی مثل ،نوشته ها، تصاویر،کاربران ،تنظیمات سیستم و تنظیمات افزونه ذخیره میشود . بهینه سازی دیتابیس زمانی اهمیت پیدا میکنه که سایت خود را بروز میکنید و بنابراین حجم مطالب دیتابیس روز به روز بالاتر میرود که باعث میشود سرعت پاسخ دهی سرور کم شود بنابراین سرعت بارگذاری سایت پایین می آید . ما با بهینه سازی و پاک کردن اطلاعات بیهوده میتوانیم اطلاعاتی که به آن نیاز نداریم را حذف کنیم.

کار افزونه wp optimize بهینه سازی دیتابیس وردپرس چیست؟

افزونه wp optimize بهینه سازی دیتابیس وردپرس

  • پاک کردن اطلاعاتی که به آن نیاز ندارید.شما میتوانید اطلاعاتی که دیگر بدرد شما نمیخورند یا قدیمی هستند با این افزونه حذف کنید.
  • پاک کردن رو نوشت ها : زمانی که شما یک نوشته ایجاد میکنید پایگاه داده چندین رونوشت یا حتی ده ها از آن میگیرد . این رونوشت ها در بیشتر اوقات بدرد شما نمیخورد این افزونه این کار را نیز انجام میدهد .
  • پاک کردن نظرات اسپم:در زمان حال با زیاد شدن برنامه اسپمر سایت که فقط هدفشان تبلیغ یا هدف جذب لینک از سایت دیگری را دنبال میکنند . پس بهتراست شما آن ها را حذف کنید.
  • افزونه و پوسته های اضافی:احتمالا شما قبلا افزونه یا قالب های دروردپرس خود نصب کرده اید که دیگر شما نیازی به آن ندارید . این اقزونه ها و پوسته ها حجم زیادی از هاست شما را میگیرد و این کار باعث لود شدن سریع تر سایت شما میشود.
  • هدف کلی افزونه بهینه سازی پایگاه داده وردپرس و بالا بردن سرعت لود و همچنین کم کردن حجم دیتابیس شما هست .