ساخت گالری تصاویر در وردپرس با افزونه GalleryReviewed by nagafi on Aug 8Rating: ۴.۰ساخت گالری تصاویر در وردپرس با افزونه Galleryبا استفاده از افزونه ی gallery شما میتوانید برای سایت خود آلبوم قرار دهید تا بازدیدکنندگان و کاربران سایت شما از سایت لذت ببرند

ساخت گالری تصاویر در وردپرس با افزونه Gallery

ساخت گالری تصاویر در وردپرس با افزونه Gallery

با سلام خدمت دوستان و وبمستران گرامی . گاهی اوقات یک سری از سایت ها هستند که نیاز به آلبوم دارن که برای عکس های سایت خود استفاده کنند . برخی از سایت ها مثل سایت هایی که مربوط به ماشین و .. میشوند به گالری نیاز دارند . من در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که این قابلیت را به سایت شما بدهد . دسته ای دیگر از افراد که میخواهند به دلخواه خود و برای زیبایی سایت از آلبوم استفاد کنند ، میتوانند از افزونه ای که ما به شما معرفی میکنیم ، استفاده کنند . در اینجا و برای کار هایی که در بالا خدمت شما عرض کردم  ، افزونه ی Gallery را به شما پیشنهاد و معرفی میکنم . پس با ما همراه باشید .

چگونه با افزونه در سایت خود گالری ایجاد کنیم

در ادامه ی مطلب میخوام چگونگی استفاده از افزونه ی Gallery را به شما آموزش دهم . در ابتدا افزونه را بر روی هاست نصب میکنید . پس از این کار در کادر سمت چپ که مربوط به پنل مدیریت میشود ، منوی photo Gallery به کادر سمت راست اضافه میشود که در منوی این گزینه ، گزینه هایی را مشاهده میکنید که هر یک مربوط به یک قسمت از گالری سایت میشود . شما باید بدانید کدام قسمت را میخواهید تغییر دهید یا اضافه کنید . در گزینه ی اول یعنی ( Add Galleries\Image ) پس اینکه شما روی این گزینه کلیک میکنید ، وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین مشاهده میکنید .

ساخت گالری تصاویر در وردپرس با افزونه Gallery

البته گزینه های دیگری در منوی این گزینه می بینید از جمله : آلبوم ، تگ ، تنظیمات ، تم و … و در قسمت آخر ، گزینه ی ( حذف نصب ) را دارید که با کلیک بر روی این گزینه شما میتوانید افزونه را حذف کنید . در گزینه ی اول که تصویر آن را در بالا گذاشتم ، صفحه ای که باز میشود خود شامل گزینه های متعددی است که در ابتدای این صفحه شما میتوانید زیر عکس خود متن اضاف کنید . در قسمت بعد گزینه های (Yes و No ) را دارید که اگر تیک گزینه روی Yes باشد عکس شما نمایش داده میشود و اگر روی No باشد تصویر شما نمایش داده نمیشود . ممنون از اینکه با مطلب ساخت گالری تصاویر در وردپرس با ما همراه بودید و به ما توجه کردید .