آموزش فارسی سازی وردپرس با افزونه Parsi DateReviewed by abarghoei on Jan 18Rating: ۴.۵آموزش فارسی سازی وردپرسافزونه Parsi Date میتوانید با دردسر کمتر سریعا وردپرس انگیلیسی را به فارسی تبدیل کرده پس با آموزش فارسی سازی وردپرس با افزونه Parsi Date وردپرس را شمسی کنید

آموزش فارسی سازی وردپرس با افزونه Parsi Date

فارسی سازی وردپرس هم امروزه برای خود وقتگیر و دردسر شده است و بعد از آمدن ورژن جدید وردپرس و رفع باگ های امنیتی ما باید چند مدت منتظر بمانیم تا آپدیت فارسی شده ورژن بیاید ولی اکنون شما با افزونه Parsi Date میتوانید با دردسر کمتر سریعا وردپرس انگیلیسی را به فارسی تبدیل کرده پس موضوع امروز میشود آموزش فارسی سازی وردپرس با افزونه Parsi Date .

افزونه Parsi Date

اول باید این افزونه و خصوصیاتش را برای شما توضیح بدهم . این افزونه توسط سایت wp-parsi ساخته شده است و میتوان با نصب این افزونه روی وردپرس انگیلیسی آن را فارسی کرد و همینطور تمام تاریخ ها و اعداد و حروف را فارسی کرد و خصوصیت بسیار خوب این افزونه در این است که هر موقع که آپدیت جدید وردپرس بیاید شما میتوانید با آرامش بیشتر وردپرستان را آپدیت کنید و دیگر نیاز به صبر کردن برای آمدن آپدیت جدید فارسی نیست و همینطور شما با استفاده از این افزونه میتوانید با زدن چند دکمه افزونه فروشگاه ساز ووکامرس و افزونه فروش فایل easy digital downloads را فارسی کنید که در تصاویر زیر خواهید دید .

آموزش تنظیم افزونه Parsi Date

شما باید مطابق به خواست خود تنظیمات این افزونه را انجام دهید ولی من برای شما تصویر تنظیمات این افزونه را به صورت استاندارد میفرستم تا شما با بهره گیری از این تصاویر افزونه Parsi Date خود را تنظیم کنید .

آموزش فارسی سازی وردپرس با افزونه Parsi Date

آموزش فارسی سازی وردپرس با افزونه Parsi Date

آموزش فارسی سازی وردپرس با افزونه Parsi Date

نکته : توصیه شدید میکنم که دست به گزینه تبدیل تاریخ در پیوندهای یکتا نزنید و آن را غیرفعال باقی بگذارید چون هم برای سئو مناسب نیست و هم مشکلاتی ممکن است براتان پیش بیاید .

توصیه بعدی : گزینه تصحیح حروف عربی را فعال کنید مناسب هست چون برای شما حروفی مانند ی و ک را به فارسی تبدیل میکند و ممکن است شما اصلا متوجه نشوید ولی این گزینه هم باز به سئوی سایت وردپرس شما تاثیر مناسبی دارد .

آموزش فارسی سازی وردپرس با افزونه Parsi Date هم تمام شد . عنوان مطلب بعدی را شما مشخص کنید و از طریق فرم تماس با ما درخواستتان را بفرستید .