افزونه تست سرعت افزونه و قالب های وردپرس p3Reviewed by sadegian on Mar 17Rating: ۲.۵افزونه تست سرعت افزونه و قالب های وردپرس p3افزونه تست سرعت افزونه و قالب های وردپرس p3 افزونه ای حرفه ای برای مشاهده میزان مصرف هر افزونه از هاست و میزان زمان لازم لود هر افزونه و قالب

افزونه تست سرعت افزونه های وردپرس با p3

افزونه تست سرعت افزونه  و قالب های وردپرس p3

سلام! امروز میخوایم در مورد سرعت بارگذاری سایت های وردپرسی باهم گفتگوی کوتاهی داشته باشیم. امروزه امنیت و سرعت بارگذاری سایت ها جزو ارکان اصلی یک سایت خوبه که اون رو از بقیه سایت ها متمایز و بهتر میکنه.

میتوان گفت افزونه Plugin Performance Profiler یا به اختصار p3 جزو بهترین ها در آنالیز سرعت بارگذاری قسمت های مختلف سایت می باشد و اگر در سایتتان با شکل کاهش سرعت عیجیبی برخورد کرده اید می توانید با استفاده از این افزونه مشاهده کنید که کدام بخش از سایت شما مشکل دارد یا مشکل از قالب شماست یا از افزونه ها و موارد دیگر .

نحوه کار آن به اینصورت است که این افزونه قسمت های مختلف سایت شما را باز میکند و بر حسب زمان و سرعت بارگذاری هر قسمت و در آخر کل سایت و نتیجه را به صورت نمودار دایره ای همراه با نام افزونه ها نشان میدهد.

آموزش نحوه کار با افزونه p3

پس از نصب افزونه و اجرای آن در قسمت افزونه ها زیر افزونه p3 بر روی دکمه ای با عنوان Scan Now کلیک کنید و در صفحه باز شده مانند تصویر زیر دوباره بر روی دکمه Start Scan  کلیک کنید تا افزونه شروع به کار کند.

افزونه تست سرعت افزونه های وردپرس با p3

در این مرحله یک صفحه به صورت پاپ اپ براتون باز می شود که باید بر روی دکمه auto scan کلیک کنید .

افزونه تست سرعت افزونه های وردپرس با p3

در این مرحله که ممکنه کمی طول بکشه صبور باشید تا پس از اتمام اسکن به صفحه ای مشابه شکل زیر برسید و بر روی دکمه View Results کلیک کنید.

افزونه تست سرعت افزونه های وردپرس با p3

حال شما یک مودار دایره ای شکل که میزان زمان لود هر بخش به صورت جداگانه را به شما نمایش میدهد .

افزونه تست سرعت افزونه های وردپرس با p3

و همچنین نمودار دقیق تری به شکل زیر براتون نشون میده که میتونید برای آنالیز و بررسی حرفه ای تر سایت خودتون ازش بهره ببرید.

افزونه تست سرعت افزونه های وردپرس با p3

لازمه این نکته رو هم یادآور باشم که احتمال خطا در هر برنامه و افزونه ای وجود دارد پس ترجیحا با یک بار اسکن سایت خود افزونه ای را غیرفعال نکنید.

امیدوارم که از آموزش افزونه تست سرعت افزونه  و قالب های وردپرس p3 خوشتون اومده باشه تا آموزشی دیگر بدرود.