غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس با کدReviewed by abarghoei on Aug 10Rating: ۴.۰غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس با کدآموزش غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس با کد برای افزایش امنیت وردپرس و جلوگیری از هک شدن حساب کاربری کاربران سایت وردپرسی شما به سرعت

غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس با کد

برای افزایش امنیت وردپرس همیشه راه های مختلفی وجود دارد یکی از آن ها غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس با کد است تا بتوانید با غیر فعال کردن بازیابی رمز عبور در صفحه ورود به سایت وردپرس میتوانید از سوئ استفاده برخی از دوستان جلوگیری کنید پس با ما باشید تا وردپرس خود را امن تر از قبل بکنید.

غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس

برای این کار کار های مختلف و زیادی میشه کرد ولی بهترین آن ها غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس با استفاده از کد می باشد که تنها یک دقیقه وقت شما را خواهد گرفت و بعد از آن دیگر بخش بازیابی رمز عبور در وردپرس کار نمیکند و صفحه آن لود نمیشود و دکمش از پایین فرم ورود و فرم ثبت نام سایت پیشفرض خود وردپرس حذف میشود.

غیرفعال کردن بازیابی رمز عبور وردپرس با کد

خب برای این کار کافیست تا شما از بخش “نمایش” –> “ویرایشگر” و از سمت چپ صفحه بر روی فایل function.php برای ویرایش قالب فعال سایتتان کلیک کنید یا اینکه از طریق فایل منیجر هاست به ادرس wp-content/theme بروید و قالب سایتتان را باز کنید و فایل function.php را برای ویرایش انتخاب کنید. در داخل این فایل کد زیر را بعد از اولین خط یعنی عبارت <?php قرار دهید.

فقط یادتون باشه قبل از هر کاری یک بکاب از فایل

خب کار تموم شد و حالا دیگه بخش بازیابی رمز عبور وردپرس غیر فعال شده است.

خب دلیل اینکه شما این آموزش را دنبال کردید این است تا با جلوگیری از این قابلیت نزارید تا برخی افراد سودجو اکانت کاربران سایتتان را بدزدند و با آن ها سوئ استفاده کنند.