بروزرسانی افزونه های وردپرس به صورت دستیReviewed by abarghoei on Feb 24Rating: ۴.۵بروزرسانی افزونه های وردپرس به صورت دستیآموزش بروزرسانی افزونه های وردپرس به صورت دستی توسط هاست برای آپدیت افزونه ها و از بین نرفتن تنظیمات اعمال شده بر روی افزونه برای افزونه های تجاری یا افزونه

بروزرسانی افزونه های وردپرس به صورت دستی

بروزرسانی افزونه های وردپرس به صورت دستی یکی از راه هایی است برای آن دسته از دوستانی که در زمان آپدیت افزونه های وردپرس خود به مشکل بر می خورند یا می خواهند افزونه های تجاری ای که خریداری کرده اند را در وردپرس خود آپدیت کنند و این کار اغلب باید به صورت دستی صورت بپذیرد . اگر به دنبال آموزش بروزرسانی افزونه های وردپرس به صورت دستی هستید پس این مطلب را بخوانید .

بروزرسانی افزونه های وردپرس

بروزرسانی افزونه ها در وردپرس یک کار بسیار راحت می باشد و با رفتن به صفحه افزونه ها در ورردپرس و زدن بر روی “هم‌اکنون به‌روزرسانی کنید” و کمی صبر و تحمل افزونه خودکار بروز می شود ولی یک راه دیگر این است که به صورت دستی این کار را به صورت دستی انجام بدهید چون در برخی موارد بروزرسانی افزونه ها به صورت دستی امکان پذیر نمی باشد که برخی از این دلایل را در زر برایتان آورده ام :

سرعت پایین سایت wordpress.org در زمانی که سایت بر روی لوکال هاست می باشد

افزونه های تجاری که از ما یا از سایت های دیگر خریده اید

دوستانی که میخواهند به ورژن قدیمی افزونه را برگردانند

بروزرسانی افزونه های وردپرس به صورت دستی

برای اینکار شما نیاز دارید که وارد پنل هاست و از آنجا وارد فایل منیجر هاست خد شوید و آدرس زیر را دنبال کنید

…\wp-content\plugins

در این فولدر تمام افزونه هایی که شما نصب کرده اید قرار دارد و اکنون شما باید آن افزونه ای که می خواهید آپدیت کنید به صورت فایل زیپی که دانلود کرده اید را در این فولدر آپلود کنید و بعد از اتمام آپلود فایل شما نیاز دارید تا فولدر افزونه را پاک کرده و فایل زیپ خود را از حالت فشرده خارج کنید و کار در اینجا تمام می شود .

این را حتمی بخون : حواستان باشد که فایل زیپ افزونه شما بعد از اکسترکت شدن فولدری با نام کاملا یکسان با نامی که فولدر افزونه شما در ورژنی که در سایتتان دارید تولید میکند و اگر اینطور نشد افزونه شما کار نخواهد کرد و باید اون افزونه را فعال کنید .

این را حتمی بخون : این آموزش که من دادم کاملا کاری است که خودم موقع آپدیت افزونه های بدون قابلیت بروزرسانی خودکار انجام میدهم و تا به حال مشکلی نداشتم ولی شما قبل از این کار یک پشتیبانی از وردپرستان بگیرید .

این را حتمی بخون : اگر مطابق با آموزش پیش بروید نباید مشکلی برای اتظیمات افزونه پیش بیاید و تنظیماتی که کرده اید باقی خواهد ماند پس نترسید .