آموزش مدیریت برگه ها در وردپرسReviewed by MOSHTAGHI on Nov 7Rating: ۴.۵آموزش مدیریت برگه ها در وردپرسبرگه ها در وردپرس برای ساخت محتوای ثابت استفاده میشوند امروز با درس وردپرس و آموزش مدیریت برگه ها در وردپرس همراه باشید

آموزش مدیریت برگه ها در وردپرس

برگه ها در وردپرس

شاید در نگاه اول و در دفعه اولی که سعی میکنید با برگه ها در وردپرس کار کنید متوجه شباهت بسیار زیاد اون با نوشته ها بشید اما برگه و نوشته ها در وردپرس چند تفاوت اساسی دارند که در این آموزش خواهید فهمید برگه ها در وردپرس به چه معناست و چه تفاوتی هایی با نوشته ها دارد همچین نحوه ساخت و مدیریت برگه هارو هم به شما در این مطلب آموزش میدیم .

تفاوت برگه ها و نوشته ها در وردپرس

شما برای اپدیت کردن و درج نوشته و مقاله یا بروزرسانی وب سایت خودتون باید از بخش نوشته ها در وردپرس استفاده کنید  اما برگه ها برای ساخت محتوای ثابت استفاده میشوند مثل ساخت صفحه درباره ما که نیازی نیست بعد از مدتی تغییری در محتوای صفحه ایجاد کنید .

آموزش مدیریت برگه ها در وردپرس

برای ساخت و مدیریت برگه ها از پبش ساخته شده وارد مسیر برگه ->> افزودن برگه بشید تا برگه جدیدی بسازیم .

آموزش مدیریت برگه ها در وردپرس

بعد از کلیک روی افزودن برگه تازه این صفحه برای شما باز میشه :

آموزش مدیریت برگه ها در وردپرس

از فیلد بالای صفحه میتوانید یک عنوان برای برگه تازه خود بنویسید تا عنوان مورد نظر شما در وب سایت نمایش داده شود . پس از نوشتن عنوان مورد برگه محتوا برگه را بنویسید . برای افزودن ویدیو یا عکس به صفجه روی دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای کلیک کنید تا این پنجره برای شما باز شود :

آموزش مدیریت برگه ها در وردپرس

اگر قصد دارید فایل جدیدی اپلود کنید روی دکمه گزینش پرونده ها و فایل مورد نظر خودتون رو اپلود کنید یا اگر فایل رو قبلا اپلود کردید از تب کتابخانه پرونده های چند رسانه ای فایل رو انتخاب کنید و روی دکمه ابی رنگ گذاشتن در برگه در پایین صفحه کلیک کنید تا فایل در برگه قرار بگیرد .

ممکن است به علت نصب افزونه های مختلف به صفحه افزودن برگه شما تنظیمات خاصی  اضافه شده باشد یا قالب شما تنظیمات خاصی به صفحه افزودن برگه اضافه کرده باشد .

برای مدیریت برگه هایی که قبلا ساخته اید کافیه به مسیر برگه ها ->> همه برگه در پیشخوان خودتون مراجعه کنید .