مشاهده اطلاعات هاست و سرور وردپرس WP Server StatsReviewed by abarghoei on Feb 4Rating: ۴.۵مشاهده اطلاعات هاست و سرور وردپرس WP Server Statsاگر می خواهید بدانید که سایت وردپرس شما از چه مقدار RAM و CPU هاست استفاده میکند پس نیاز دارید به افزونه مشاهده اطلاعات هاست و سرور وردپرس WP Server Stats

 

مشاهده اطلاعات هاست و سرور وردپرس WP Server Stats

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید وردپرستان میتواند از چه مقدار منابع هاست یا سرور شما استفاده کند و در حال حاضر از چه مقدار رم و cpu هاست استفاده کرده است را در وردپرس ببینید.این افزونه به شما کمک میکند که به آسانی در وردپرس خود و بدون نیاز به ورود به هاست اغلب اطلاعات هاست یا سرور وردپرس سایت را ببینید پس ادامه مطلب مشاهده اطلاعات هاست و سرور وردپرس WP Server Stats را بخوانید .

هاست مورد نیاز برای سایت وردپرس

شاید شما سایتی داشته باشید که میخواهید بدانید سایت وردپرس شما چه مقدار RAM یا CPU یا موارد دیگر را نیاز دارد که چندین راه برای فهمیدن آن است ولی یکی از راحترین و سریعترین راه ها استفاده از افزونه WP Server Stats است که به شما میزان استفاده سایتتان را از منابع هاست نشان میدهد و شما میتوانید نسبت به مصرف سایتتان از منابع سرور یک هاست مناسب انتخاب کنید .

حواستان باشد که باید یک میانگین یا بالاترین مصرف را در نظر بگیرید چون این مصرف نسبت به بازدید سایت شما در آن لحظه هم متغییر می باشد .

افزونه مشاهده اطلاعات هاست و سرور وردپرس WP Server Stats

مشاهده اطلاعات هاست و سرور وردپرس WP Server Stats

این افزونه توانایی نشان دادن اطلاعات زیر را به شما دارد :

  •  IP سرور یا هاست سایت
  • محل قرار گیری هاست سایت
  • نام دیتاسنتر سرور یا هاست سایت
  • مقدار در دسترس سایت شما از RAM و میزان استفاده وردپرس سایت شما از آن
  • میزان استفاده لحظه ای سایت شما از CPU
  • نشان دادن نسخه PHP هاست
  • آپتایم هاست وردپرس
  • نشان دادن خلاصه اطلاعات برای مدیر سایت در فوتر مدیریت
  • نشان دادن اطلاعات تنها برای مدیر

مشاهده اطلاعات هاست و سرور وردپرس WP Server Stats

این افزونه برای سرور های لینوکس نوشته و آزمایش شده است و اغلب در سرور های ویندوز کار نمی کند پس هواستان به این مورد باشد .

ارور افزونه WP Server Stats

این افزونه ممکن است دو ارور زیر را به شما نشان دهد که دلیل و راه حل آن را برای شما نوشته ایم .

ارور LOC096T : این ارور مربوط به خطای api می باشد و شما تنها کافیست بعد از مدتی دوباره صفحه را رفرش کنید .

ارور EXEC096T : این خطا مربوط به هاست می باشد که باید در هاست شما قابلیت shell_exec() فعال باشد تا افزونه کار کند و برای رفع این خطا کافیست با پشتیبانی هاست خود صحبت کنید تا این قابلیت را در سایت شما فعال کنن .

فهمیدن آپتایم uptime هاست وردپرس

این افزونه همانطور که به شما گفتم میتواند زمان در دسترس بودن هاست را به شما نشان دهد که کار را برای شما بسیار آسان کرده است .